Keystone logo
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Tanıtım

Wroclaw Çevre ve Yaşam Bilimleri Üniversitesi

Wrocław Çevre ve Yaşam Bilimleri Üniversitesi (UPWr), veterinerlik, gıda bilimi, doğa ve tarım bilimleri, mühendislik ve teknoloji alanlarında eğitim ve araştırmaya odaklanan bir devlet üniversitesidir. Çevresel olarak sürdürülebilir kalkınmanın yanı sıra insan ve hayvan refahına da büyük önem verilmektedir. Üniversitenin misyonu, mevcut işgücü piyasası taleplerine karşılık gelen en kaliteli eğitimi sağlamaktır. Tüm kurslar Polonya'da akredite edilmiştir ve veterinerlik programı EAEVE (Avrupa Veterinerlik Eğitimi Kuruluşları Birliği) tarafından onaylanmıştır.

UPWr şu anda Gıda Bilimi ve Teknolojisi (yer 174) ve Veterinerlik alanında (yer 287) dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Ulusal düzeyde, şu anda en etkili Polonya yüksek öğrenim sıralamasında Polonya'daki en iyi tarım üniversitesi olarak listeleniyor ve ayrıca gıda teknolojisinde birincilik ve veterinerlik tıbbında ikinci sırada yer alıyor.

UPWr, dünyanın her yerinden birkaç yüz uluslararası öğrenci de dahil olmak üzere yaklaşık 8.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite, engelliler için erişilebilirlik ve kadın ve erkekler için eşit fırsatlar dahil olmak üzere, fırsat eşitliği ve ayrımcılık yapmama ilkelerini takip eder. Üniversite, uluslararası eğitim ve araştırma projeleri ile Avrupa Birliği ve yurtdışındaki üniversiteler, kurumlar ve şirketler ile ikili anlaşmalar kapsamında personel ve öğrencilerin hareketliliğini sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Uluslararası başvuru sahipleri, UPWr'nin neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kabul Ofisi ile iletişime geçebilirler.

Konumlar

  • Wrocław

    ul. Norwida 25, 50-375, Wroclaw

sorular