Keystone logo
WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

Tanıtım

WSB University in Gdansk öğrencilerini önemser. Uygun altyapı, çalışma konforunu olumlu yönde etkiler. Sizin için birinci sınıf ekipman ve yazılım ile öğrenme ve rahatlama alanı içeren modern öğrenme laboratuvarları hazırladık. Ayrıca binalar engelli dostudur. Böyle bir yerde okumak büyük bir zevk.

Pratiklik önceliğimizdir

WSB University in Gdansk , büyük ölçüde pratik dersler veren bir okuldur. Bu bizim ayırt edici özelliklerimizden biridir. Bölgede tek olanlar olarak, ikili bir sistemde dersler veriyoruz, bu da yarı zamanlı çalışmalarda belirli bir uzmanlık alanındaki konuların yaklaşık %50'sinin iş ortağımızın tesislerinde yürütülen derslerle ilgili olduğu anlamına geliyor. Bu sayede öğrencilerimiz, gelecekte mesleki kariyerlerinde kullanabilecekleri pratik bilgilerin yanı sıra beceriler de kazanmaktadırlar. Dersler, teorinin gerçek hayattaki vakalarla karşı karşıya geldiği öğretmenler-uygulayıcılar tarafından yürütülür. Öğrenciler ayrıca çalıştıkları mesleğin pratik yönleriyle ilgili ilgi çekici soruların yanıtlarını alabilirler.

WSB ayrıca profesyonel bir kariyer başlatmaya yardımcı olur. Kariyer Ofisi her yıl 1000'in üzerinde profesyonel uygulama, staj ve çeşitli faaliyet profillerine sahip şirketlerde iş teklifi sunar. Bu sayede öğrenciler öğrenimleri sırasında edindikleri bilgileri uygulamalı olarak kullanabilir ve ek gelir elde edebilirler.

Uluslararası İlişkiler Departmanı

WSB University in Gdansk Uluslararası İlişkiler Bölümü, yalnızca günlük yabancı öğrenci kazanımında değil, aynı zamanda okula uyum sürecinde onlara yardımcı olma konusunda da çok aktiftir. Bölüm yabancılar için dil kursları, uyum günleri, kültür atölyeleri düzenlemekte ve kalacak yer bulma konusunda yardımcı olmaktadır.

Bölümde Nepalli, Ukraynalı, Polonyalı çok sayıda vatandaş çalıştığı için yabancı öğrencilerimizi anlıyor ve onlara ihtiyaç duydukları hizmetleri sunabiliyoruz.

Daha ucuza çalışın ve UE ortak finansman çalışmamıza başvurun!

Konumlar

  • Gdańsk

    aleja Grunwaldzka 238a,, 80-266, Gdańsk

sorular