Keystone logo
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Tanıtım

Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

 • Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi'nin (WU) işletme okulu olan WU Executive Academy, yönetici eğitimi alanına 100 yılı aşkın deneyim ve mükemmel bir itibar getiriyor
 • Financial Times Executive MBA Sıralaması ve diğer çeşitli sıralamalar, bizi sürekli olarak Avrupa'nın en iyi üniversiteleri arasında sıralamaktadır.
 • Dahası, önde gelen kurumlar tarafından üç kez akredite edildik. Dünyadaki işletme okullarının %1'inden daha azı, en büyük üç işletme okulu akreditasyon kuruluşu tarafından tanınan kalite seviyelerine sahiptir: AMBA (Association of MBAs), AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) ve EQUIS (European Quality Improvement System) Avrupa Yönetim Vakfı tarafından.
 • Üniversite olarak bağımsız, topluma karşı sorumluluğumuzun bilincinde ve bilimsel dürüstlüğe bağlıyız.

WU Yönetici Akademisi'nin güncel başarılarını görmek için lütfen şu adrese gidin: https://executiveacademy.at/en/university/accreditation-rankings

Viyana - Avrupa'nın Kalbinde

Viyana'da yüksek yaşam kalitesi, zengin tarih, kültür ve doğanın birleşimi benzersizdir.

Ayrıca Viyana, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden birinde, ulaşımı kolay ve uluslararası kuruluşlar ve şirketler için önemli bir merkezdir.

Fakülte ve Öğrencilerde Uluslararası Çeşitlilik

Programlarımızda bir araya getirdiğimiz

 • dünyanın en iyi üniversitelerinden ünlü profesörler
 • önde gelen şirketlerden üst düzey yöneticiler ve uzmanlar

size en son bilimsel bulguların yanı sıra işinizde ne kadar uygulanabilir uygulamalı bilgi sağlamak için.

MBA'iniz sırasında birçok farklı milletten, sektörden ve fonksiyondan gelen sınıf arkadaşlarınızla son derece değerli bir ağ kuracaksınız. Buna ek olarak, 100 ülkeden 5.000 öğrenci ve mezundan oluşan güçlü WU Yönetici Kulübü'ne erişiminiz olacak.

Ayrıca, uluslararası eğitimlerimiz kültürel engelleri aşmanızı ve farklı ülkelerdeki iş uygulamalarını deneyimlemenizi sağlayacaktır.

WU Yönetici Akademisi'nde, size sorumlu liderlik ile birlikte nasıl başarılı olacağınızı öğretmeyi amaçlıyoruz.

MBA'lerimiz yarı zamanlı olup, hafta sonu blok modülleri içerir ve size iş bilgisi, liderlik becerileri sağlar ve seçilen bir işlev veya sektörde uzmanlık sunar.

MBA yaparken uzmanlığınızı genişleteceksiniz. Ancak, bir MBA teorinin ötesine geçer. Bu harika bir yolculuk. Fikir alışverişinde bulunarak ufkunuzu genişletirsiniz ve aşağıdakileri yaptığınızda bir birey olarak gelişirsiniz:

 • özgüvenini artırmak
 • profesyonel ve kişisel gelişim
 • liderlik becerilerinizi geliştirin
 • işinizde ne kadar uygulanabilir olduğunu öğrenin
 • diğer departmanları ve endüstrileri daha iyi anlamak

İstatistik

Sayılarımız sürekli değiştiği için web sitemize kısaca göz atmanızı öneririz: https://executiveacademy.at/en

  Kampüs Özellikleri

  Avrupa'nın kalbindeki modern kampüsümüz:

  • dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden birinde şehir merkezine yakın konumda
  • toplu taşıma ile ulaşım kolaydır
  • Viyana'nın en büyük parklarından birinin hemen yanında yer almaktadır
  • 25.000 öğrenci ve 1.500 öğretim üyesine ev sahipliği yapıyor
  • Uluslararası tanınmış mimarlar tarafından tasarlanan altı ayrı bina kompleksinden oluşan

  Bu teşvik edici mimari ortamda öğrenme, araştırma ve çalışma için ideal koşulları bulacaksınız. Kampüs WU'da yönetici eğitimi için özel olarak tasarlanmış en son teknolojiden ve altyapıdan (restoranlar, mağazalar) yararlanırsınız.

   kabul

   WU Executive Academy MBA programına kabul edilmek için hangi gereksinimleri karşılamam gerekiyor?

   Başvurursanız, durumunuzu dikkatle değerlendireceğiz

   • Akademik geçmiş,
   • iş deneyiminiz ve
   • kişilerarası, kültürlerarası ve iletişim becerileri.

   Genel olarak, sağlam bir kariyer ilerlemesine ve yoğun programınızın yanında MBA yapma kararlılığına sahip olmanızı bekliyoruz.

   MBA programlarımız için en az bir lisans üniversite diplomasına (örneğin lisans diplomasına) ihtiyacınız vardır. Ayrıca, program dili (İngilizce veya Almanca) hakkında mükemmel bilgiyle birlikte minimum 3 yıllık iş deneyimine (Executive MBA için 5 yıl) ihtiyacımız var.

   WU Executive Academy MBA programına nasıl başvurabilirim?

   1. Online başvuru: MBA başvurusu yapabilmek için online başvuru formumuzu doldurmanız ve 200 Euro tutarındaki başvuru ücretini kredi kartıyla ödemeniz gerekmektedir.
   2. Belge teslimi: Bundan sonra gerekli tüm belgeleri e-postayla göndermeniz istenecektir. Program yöneticilerimiz bunları geçerli kabul koşulları açısından kontrol eder.
   3. Kabul görüşmesi: Aday öğrenciyseniz, akademik direktör ve program yöneticisi ile kişisel bir görüşmeye davet edileceksiniz.
   4. Kabul kararı: Mülakattan kısa bir süre sonra kararımızı alacaksınız. Kabul edilirseniz, size MBA yerinizi nasıl güvence altına alacağınıza dair önemli talimatlar göndereceğiz. Uygulamaya başlamadan önce profiliniz hakkında geri bildirim almak ister misiniz? Özgeçmişinizi [email protected] adresine göndermeniz yeterli.

   Başka sorularınız varsa lütfen buradaki sık sorulan sorularımızı inceleyin: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/faq

   Vize Gereksinimleri

   Öğrenci çeşitliliği MBA programlarımızın bir değeridir ve dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyoruz. AB vatandaşı değilseniz, Avusturya'ya girmek, yaşamak ve çalışmak için vizeye ihtiyacınız olabilir. Yabancı öğrenciler için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   Programlarımıza kabul edilen öğrenci, Avusturya'daki modüllere ve ikamete katılmak için MBA program yöneticisinden vize desteği alır. Öğrencilerin vize almasına yardımcı olma konusunda iyi bir geçmişimiz var, bu nedenle başvuruda bulunmanızı ve kabul edildikten sonra sonraki adımları atmanızı öneririz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

   Burslar ve fon sağlama

   WU Executive Academy çok çeşitli burslar ve finansman seçenekleri sunmaktadır. Onları burada keşfedin. Burslar duruma göre verilmektedir. Kabul komitesi aşağıdakileri değerlendirerek burs verilip verilmeyeceğine ve ne ölçüde verileceğine karar verir:

   • Gönderilen başvuru belgeleri
   • Kabul görüşmesindeki performans
   • Sınıfta akran öğrenimine potansiyel katkı
   • Mali durum (gelir, lojistik maliyetleri vb.)
   • Liderlik potansiyeli
   • Analitik beceri
   • Bir takımda çalışabilme becerisi
   • Kariyer hedefleri ve motivasyon
   • Kişisel durumlar

   Her burs için ek uygunluk kriterlerini burada bulabilirsiniz.

   Ancak çeşitli finansman seçenekleri mevcuttur:

   • işveren sponsorluğu
   • taksitli ödemeler
   • sabah Kuşları

   Ayrıca MBA öğrenim ücretlerimiz Avusturya'daki vergi mükellefleri için tamamen vergiden düşülebilir. Esnek ödeme yöntemlerimizle ücretleri çeşitli vergi dönemlerine dağıtabilirsiniz. Avusturya'daki bireylere ve şirketlere yönelik mevcut mali avantajlar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Ancak vergi indirimi kişiden kişiye büyük ölçüde değişebileceğinden, bir vergi danışmanıyla iletişime geçmenizi veya doğrudan vergi dairesine başvurmanızı da öneririz.

   Başka bir ülkenin vergi mükellefiyseniz, mevcut vergi indirimleri hakkında bilgi almak için lütfen yerel vergi yetkililerinizle iletişime geçin.

   Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/financing

   Mezun İstatistikleri

   Sıralamalar

   Financial Times Executive MBA Sıralaması ve diğer çeşitli sıralamalar bizi sürekli olarak Avrupa'nın en iyi üniversiteleri arasında sıralıyor

   Üstelik üçlü akreditasyona sahibiz. Dünyadaki işletme okullarının %1'inden azı, en büyük üç işletme okulu akreditasyon kuruluşu tarafından tanınan kalite seviyelerine sahiptir: AMBA (MBA Birliği), AACSB (İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) ve EQUIS (Avrupa Kalite İyileştirme Sistemi) Avrupa Yönetim Vakfı.

   WU Executive Academy mevcut başarılarını görmek için lütfen şu adrese gidin: https://executiveacademy.at/en/university/acreditation-rankings

   akreditasyonlar

   EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

   Öğrenci Görüşleri

   Konumlar

   • Vienna

    Welthandelsplatz 1, Building EA, 1020, Vienna

    • Bucharest

     Courtyard by Marriott Bucharest Floreasca Courtyard Bucharest Floreasca Boulevard Dimitrie Pompeiu 2 A, 020337, Bucharest

     sorular