Keystone logo
Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Tanıtım

Tıp Xavier University School (XUSOM) 2005 yılında kurulmuş ve Aruba Eğitim Bakanlığı tarafından yetki Aruba hükümeti tarafından kiralanan edilir. Oranjestad, Aruba başkentinde bulunan, Karayip tıp okulun öğrencilerin çalışmaları odaklanmak güvenli bir atmosfer ile sağlanır. Aruba en büyük şehri olarak, Oranjestad kolayca tüm dünyada direkt uçuşlar ile ulaşılabilir.

Bizim ABD merkezli dersler öğretim kararlıyız ABD seçkin doktorlar tarafından verilmektedir. Fakülte oranı Karayip tıp okulun öğrenci bireyselleştirilmiş bir öğrenme ortamı ile öğrencilere sağlar 1'e, 25 olduğunu. Tüm laboratuvarlar ve derslikler LCD projektör, grafikler ve anatomi müzeler de dahil olmak üzere, sanat ekipman devlet var. Plastikleşmiş insan kadavra öğretim ve diseksiyon için kullanılır. Anatomik diseksiyonu Dr. yapılmaktadır Horacio E. Oduber Hastanesi, Aruba yerel hastane.

Birçok alışveriş merkezleri, devlet daireleri ve fast-food restoran Karayip tıp fakültesinin yürüme mesafesinde yer almaktadır. Merkez otobüs durağına yakın bir yerde, adanın tüm bölgelerine öğrencinin kolay erişim sağlar.

Kampüs kendisi 125,000 üzerinde feet kare oluşan yenilenmiş, modern bir tesistir. Tüm tesis merkezi klima vardır ve genelinde kablosuz teknoloji ile donatılmıştır. XUSOM sitesinde gece ve hafta sonu güvenlik görevlileri olduğu gibi öğrenciler, her zaman kampüse güvenli erişim garanti edilir. Kampüs tüm öğrencilerin kabul ve rahat hissediyorum canlı kültürlü bir atmosfer kapsar.

Konumlar

  • Oranjestad

    Xavier University School of Medicine, Aruba Santa Helenastraat #23 , , Oranjestad

    sorular