Keystone logo
XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

Tanıtım

Etrafa bak. Pencerenin hemen dışında Qingdao'nın kırmızı çatılar ve gökdelenler; Uzakta, Fu Dağı, şehrin uluslararası merkezinde bulunan mahalleyi çerçeveler. XMandarin'de 石 老人 sınıfında (Eski Taş Adam, ünlü bir Qingdao dönüm noktası) bulunuyorsunuz: temiz beyaz tahta, duvardaki Çin kaligrafisi ve saatli bir saat. Çince öğrenmenin zamanı geldi.

118468_cropped-b01f06a8-1b5c-42de-9e67-c6832e792f4b11.jpg

Herhangi bir dil sınıfında en önemli iki şey öğrenci ve öğretmendir. Bütün öğretmenlerimiz deneyimlerine, profesyonelliklerine ve yeteneklerine göre seçilmektedir. Öğretmenlerimizden standart Putonghua (普通话, resmi Mandarin Çincesi) ve İngilizce konuşmalarını, en az bir lisans derecesine ve 3000 saatlik öğretim deneyimine sahip olmalarını istiyoruz. Başlangıç seviyesindeki sınıflarda bile, sınıfın en az yarısı öğrencileri orada Çince denizine hazırlamak için Çince'dir. Öğretmenlerimiz mükemmel çünkü Mandarin öğrenmesini olabildiğince kolay, eğlenceli ve pürüzsüz hale getirmek için mükemmel bir öğretmene ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Team picture

Öğrencilerimiz Qingdao'da yaşayan, oyun oynayacak, çalışacak ve öğrenecek 50'den fazla ülkeden geliyor. Okulumuz, her türden öğrenim için gerçek bir uluslararası topluluğa sahiptir: yarı zamanlı dil kursları, yoğun Çin eğitim kursları, HSK sınav hazırlık kursları, iş Çin sınıfları ve yaz kurslarımız bulunmaktadır. Çeşitlilik ve esneklik, Çin'deki sosyal, ticari ve politik çevrenin yanı sıra yönetmelikler ve gelenekleri anlamaya yardımcı olacak kaynaklarla güçlü yanlarımızdır.

Students

Bir gökdelen mahallesinde bulunan 29 katlı mavi bina Central International Plaza'ya hoş geldiniz. Dersliklerin 20 kat altında, Qingdao'nun uluslararası şehir merkezine girin. 5 dakikalık bir yürüyüşle mükemmel Kore ve Japon yemeklerinden ve tabii ki Çin yemeklerinden bahsetmeksizin 2 alışveriş merkezi, çoklu dans yoga stüdyosu, pastane, kuaför, Çay ve Kahve dükkanı ve yaklaşık bir düzine batı restoranı bulabilirsiniz. 15 dakikalık bir yürüyüşle Qingdao'nun en popüler bar ve kulüplerinden bazıları, okyanus (ve sevimli Marina City), sinema salonları ve akşamın tadını çıkarmak için diğer çekici yerler.

Otobüs, taksi ve metro ile daha da kolay ulaşımımız var: D

Okulumuz 20 yaşında ve eşsiz esnek bir müfredat geliştirme sürecine ek olarak yıllar boyunca mükemmel bir üne ve geniş bir kaynak ağına sahibiz. Öğrencilerimiz Çin KTV (Karaoke), hamur tatlısı partileri, resim, plaj partileri, barbekü, dağ trekkingleri, eski şehir gezileri gibi sık sık ders dışı etkinliklere erişebiliyor ...

Konumlar

  • Qingdao

    Floor 20th, Building A, Central international (zhonghuan) Plaza, No. 19 zhangzhou Er Lu, (Bank of China’s uptairs), , Qingdao

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular