Keystone logo
XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

Tanıtım

Üniversitemizde tamamı İngilizce olarak verilen 4 farklı Lisans programı (Dijital İşletme, Dijital Pazarlama ve sosyal medya, Kodlama ve Yazılım Mühendisliği, Veri Bilimi) sunulmaktadır. Kariyer Ekibimiz, Endüstri Ağı Etkinlikleri, TedEx Konuşmaları, Endüstri Ortaklıkları ve kariyer günü etkinliklerimiz aracılığıyla amacımız stajlar, tam zamanlı işler ve girişimcilikler yoluyla dijitalleşme ve teknoloji endüstrisinde özümsenebilecek yetenekleri geliştirmektir. Finansman ortağımız “Chancen EG” ile Almanlar ve Avrupalılar için finansman seçenekleri sunuyoruz.

Yeni zamanın yeni bir üniversiteye ihtiyacı var

Dijitalleşme ve yenilikçi teknolojiler toplumumuzu değiştiriyorsa, iş dünyasının geleceği yeni dijital becerilere bağlıysa ve ekonominin tüm sektörleri ayaklanma içindeyse, eğitim sistemimizin de değişip yanıtlar vermesi gerekmez mi?

Biz öyle düşünüyoruz

Berlin yakınlarındaki XU Exponential Üniversitesi, Almanya'nın yalnızca dijitalleşme ve teknolojiye odaklanan ilk üniversitesidir. Potsdam'daki Studio Babelsberg tesislerinde bulunan Studio Five'da, özellikle dijital değişimin gelecekteki kahramanlarının* eğitimine, tanıtımına ve ağ oluşturmasına odaklanan bir yer yarattık. Potsdam'daki üniversitemiz sizin için mükemmel bir yer!

XU Üstel Üniversitesi Potsdam

Devrim niteliğinde fikirlerin yeniliğe dönüştüğü bir yerde eğitim alın.

Her yenilik çığır açan bir fikre dayanır. Ancak bir fikir ancak uygulandığında gerçekten iyidir. Berlin yakınındaki üniversitemizin amacı da tam olarak budur: yarının yenilikleri için yeni fikirler geliştirmek. Sizinle birlikte hayata geçirmek istediğimiz fikirler.

Etkileşim yoluyla öğrenme

Önden öğretim artık kullanımdan kaldırıldı: Konferans salonunun dışında bile küçük gruplarda etkileşimli deneyimlere ve esnek öğrenme ortamlarına güveniyoruz. Potsdam'daki XU'da okumak, pratik proje çalışması, deneme ve prototip oluşturma anlamına gelir.

İlişki kurmak

Küresel uzman ağımız sizi başarıya giden yolda destekliyor: Berlin yakınındaki üniversitemizde, iş dünyası ve start-up'lardan önde gelen uygulayıcıların* yanı sıra teknoloji, işletme ve araştırma alanındaki en iyi beyinler tarafından eğitileceksiniz.

Perspektif oluşturma

Bilgi güçtür: Potsdam'daki XU'da pratik deneyim kazanacak ve uzmanlardan güncel pazar bilgisine ilk elden erişebileceksiniz. Böylece dijital geleceğiniz için ve devrim niteliğindeki fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Resmi olarak tanınıyoruz

XU Exponential University of Applied Sciences 2018 yılında Brandenburg eyaletinin Bilim, Araştırma ve Kültür Bakanlığı tarafından resmi olarak tanındı. Akreditasyon, Merkezi Değerlendirme ve Akreditasyon Ajansı (ZEvA) tarafından gerçekleştirildi ve bu, sürdürülebilir uygulamaların gelişimini doğruladı. ve akreditasyon sürecinin bir parçası olarak üniversiteye yenilikçi çalışma programları.

Yenilikçi, dijital öğretim tekliflerimizden nasıl yararlanabilirsiniz?

İletişim, üretim, ticaret veya iş dünyası olsun: dijital dönüşüm neredeyse her yere ulaştı. Bu gelişmeyi yalnızca üniversiteler ve kolejler tereddütle takip ediyor. Dijital değişim, yaşam boyu öğrenme ihtiyacı ve dijital okuryazarlık konusunda hâlâ çok az farkındalık var. Bu değişim isteksizliğinin ve teknik kaynak eksikliğinin sonucu, artık güncel olmayan bir öğretim teklifidir.

Biz işleri farklı yapıyoruz.

Dijitalleşmeye yönelik bir üniversite olarak kendimizi tekrar tekrar keşfetmeyi görevimiz olarak görüyoruz. Size yalnızca sabit dereceli bir çıraklık eğitimi sunmakla kalmıyoruz; aynı zamanda sizi teknoloji, işletme ve araştırma alanındaki çeşitli zorluklara mümkün olan en iyi şekilde hazırlıyoruz. Berlin yakınlarındaki XU Exponential Üniversitesi'nde küresel bilgiye erişebilir ve eğitiminizi etkileşimli ve pratik olarak ilerletme şansına sahip olursunuz.

Konumlar

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, Almanya

    sorular