Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Tanıtım

Misyon ve Tarih

Wurzweiler Sosyal Hizmet Okulu'nda misyonumuz tarihimize yansır. Kapılarımızı 1957'de Amerika'nın Yahudi himayesinde bir üniversite ortamındaki tek mezun sosyal hizmet okulu olarak Yeshiva University açtık.

Tarihimiz boyunca ve Üniversite'nin tam desteğiyle, sürekli genişleyen bir seçmen kitlesine ulaştık. Yahudi cemaat kurumlarının bu disiplinde iyi hazırlanmış personel ihtiyacını yansıtarak, grup çalışanları için bir sosyal hizmet okulu olarak başlamamıza rağmen, eksiksiz vaka çalışması dizisini sunmak için hızla ilerledik.

1974'te, New York Yahudi Hayırseverleri Federasyonu'ndan bir gösteri hibesinin yardımıyla, topluluk sosyal hizmet dizisini başlattık. Bu, özellikle öğrencilerimiz için tasarlanmış yönetim ve araştırma kurslarıyla Wurzweiler'in düzenli tekliflerinin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

1984 yılında, müfredat, alanda ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak ve öğrencilerimizin sosyal hizmet kurumlarındaki bilgisayarları daha yakından tanımalarını sağlamak için yeniden düzenlenirken, ek değişiklikler gelişen akreditasyon standartlarını yansıttı.

1966'da sosyal refah alanında doktora çalışmalarına başladık ve DSW, Sosyal Refah Doktoru derecesini verdik. Nisan 2000'de, yoğun bir kendi kendine çalışma ve dış incelemeden sonra, New York Eyaleti Eğitim Bakanlığı, derece atamasının Doktora, Sosyal Refahta Felsefe Doktoru olarak değiştirilmesini onayladı.

Altın yıldönümümüzü 2007'de New York'ta büyük bir akademik konferansla kutladık ve Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi'nin Akreditasyon Komisyonu tarafından akreditasyonumuz yakın zamanda Haziran 2025'e kadar yeniden onaylandı.

Bir Bakışta

  • Teoriyi uygulamaya koymak için kavramlar sağlayan küçük, kişiselleştirilmiş sınıflar.
  • Alanında uzman öğretim üyeleri ve rehberlik sunan akademik kadro.
  • Hafta içi ve Pazar günleri tam zamanlıdan yarı zamanlıya ve uygun ders saatlerine formatta esneklik.

Tutkunuzu Kariyere Dönüştürün

Eğitmenlerimiz ve akademik personelimiz, kapsayıcı bir öğrenme, katılım ve ağ oluşturma topluluğunu teşvik etmeye kararlıdır. Programlarımızın mezunları kendilerini okullarda, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda, hastanelerde, toplum kuruluşlarında, özel muayenehanelerde ve çok daha fazlasında kariyerlerde bulurlar.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    sorular