Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
York College Online

York College Online

York College Online

Tanıtım

York College misyonu Mesih merkezli eğitim yoluyla hayatlarını dönüştürmek için ve Allah, aile ve topluma yaşam boyu hizmet için donatmaktır.

Değerler Transform

York College insanların yaşamlarında Tanrı'nın dönüşümsel çalışmalarını desteklemek için vardır. Müfredat ve müfredata programları ve deneyimler manevi değerlerin pozitif bir ifade tüm camiayı öncülük etmek istiyoruz.

Eğitmek

Akademik keşif entelektüel disiplinler kapsamında gerçek ve soruşturma peşinde ile karakterize bir Tanrı-onurlandıran bir çabadır. akademik özgürlüğün sorumlu kullanımı Hristiyan alimler fırsatlar çeşitli dünya ve inançlarını hem de keşfetmek için sağlar.

Donatmak

Hızla değişen, mesleki, sosyal ve teknolojik çevre, her öğrencinin eleştirel düşünme ve bilgi entegrasyon becerilerini ve inanç bağlamında değişen koşullara değerlendirmek için teşvik olduğunu belirler.

Servis

Servis Allah'ın insanlar inançlarını yaşamak vasıtadır. başkalarının ihtiyaçlarına fırsatlara cevap olarak Mesih, hem yerel hem de küresel, inanç tarafından ifade hizmetin hayatlarına bizi çağırır.

Hedefleri

Öğrenciler:

kasten böylece onun benzerlik içine bir dönüşüm teşvik, İsa ve onun öğretileri ile yüz yüze getirdi. (Dönüşümü) ayarları çeşitli başarı destekler yazılı ve sözlü iletişim için kurumsal bir standart ulaşmak. (Eğitmek) Bir liberal sanat eğitimi ile tutarlı gelenekleri yoluyla bilgi entegrasyonu tanıtılacak. (Eğitmek) yaşam boyu öğrenenler haline gelmek için donatılmalıdır. (donatmak) hizmet fırsatları deneyim devam eden nişan (yerel, bölgesel ve küresel, kampüs tabanlı) ve doğrudan seçtikleri akademik disiplin ve kariyer hedefleri ile ilgili kurum ve etkinliklere düzenli katılım. (servis)

Konumlar

  • York

    York College, 1125 E 8th St., NE 68467, York

sorular