Keystone logo
Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

Zaragoza Logistics Center

Tanıtım

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ), İspanya'daki Aragon Hükümeti tarafından Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ve Zaragoza Üniversitesi ile ortaklaşa kurulmuş bir araştırma ve eğitim enstitüsüdür . 2003 yılında kurulan ZLC kampüs EXPO Zaragoza 2008 tarihinden sonra şirketlerin alanı ve çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış “Dinamiza iş parkında”, bulunmaktadır.

ZLC misyonu, lojistik ve SCM'de araştırma ve eğitim için bilgiyi geliştirmek ve yaymak için endüstri ve kamu sektörüyle aktif olarak ilgilenen uluslararası bir mükemmellik merkezi oluşturmaktır. Görevini yerine getirmek için ZLC , endüstri, hükümet ve akademi arasındaki benzersiz bir işbirliği modeli olan MIT-Zaragoza Uluslararası Lojistik Programını oluşturmak üzere MIT Ulaşım ve Lojistik Merkezi ile ortak oldu. Bu başarılı ortaklık, şu anda dört kıtayı kapsayan MIT Global SCALE Network'ün oluşturulmasına yol açtı. Ek olarak, Zaragoza Logistics Center , ulusal ve uluslararası birçok araştırma ve eğitim girişimlerine katılmaktadır.

2008'de İspanya Eğitim ve Bilim Bakanlığı ZLC resmen Bilgi Transfer Ofisi (KTO) olarak tanıdı. ZLC , 2006 yılında ZLC tarafından diğer üç kurumla birlikte oluşturulan lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, CNC LOGISTICA alanında araştırma yapan Ulusal Mükemmellik Merkezi'nin bir üyesidir. Bu merkezin katılımı, lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde İspanya genelinde araştırma, geliştirme ve inovasyon girişimlerini tanımlamak ve koordine etmek için ZLC lider bir rol üstlenmektedir. ZLC , faaliyetlerinde yerel tasarruf bankası Ibercaja ve Avrupa Sosyal Fonu desteğini sürdürdü.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Zaragoza

    Zaragoza Logistics Center Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle, 50018, Zaragoza

  • Cambridge

    Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular