Keystone logo
Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Tanıtım

Yer

Burada Almanya ve Belçika arasında sıkışmış Hollanda, güney kesiminde Uygulamalı Bilimler Zuyd Üniversitesi bulabilirsiniz. uluslararası ve canlı öğrenme ortamı bekliyor ülkeler, kültürler ve dillerin, bu kavşak keşfedin. Amsterdam, Brüksel, Londra ve Paris Avrupa başkentlerinde kapınıza vardır.

Üstün eğitim

Zuyd anda, büyük bir başlangıç ​​için uluslararası kariyer almak için sabırsızlanıyoruz. Bir üst düzey yönetici veya pozisyon için olağanüstü bir eğitim alacaksınız. Zuyd proje tabanlı öğrenme yöntemi, bir öğretmen tarafından desteklenen en fazla 15 öğrenci küçük gruplar halinde çalışmasına olanak tanır. Bu yöntem aktif grup tartışmalarına katılma ve çözme becerilerini sorununuzu geliştirmek için teşvik eder.

Küçük ölçekli ve kişisel

Zuyd daha büyük bir kurumun tüm avantajları ile size küçük ölçekli, samimi bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Ülkenin en büyük UAS yıllardan, Zuyd fakültelerinin tüm biri olmasına rağmen bir kişisel ve davetkar bir atmosfer bulmak nispeten küçük, sıkı bağlarla topluluklar vardır. Dersler kişisel rehberlik oda yanı sıra yetenekli ve yaratıcı profesyonel haline özgürlüğü ile, interaktif.

Konumlar

  • Maastricht

    Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

    sorular