Keystone logo

15 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Afrika Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Afrika Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Afrika Çalışmaları

Bir yüksek lisans sonrası lisans derecesi ilk seviyesidir. Bir kişi bir lisans genellikle herhangi bir alanda bir yüksek lisans takip edebilirsiniz tutan ama bu genellikle iki yıllık bir program genellikle, lisans derecesi altında incelenen alanın üzerine inşa edilmiştir. pratik anlamda, bir yüksek lisans yüksek öğrenim ya da sadece gelişmiş iş umutları bir pasaport kabul edilebilir.

Afrika Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? Bu eşsiz derece Afrika toplumun sosyal, ekonomik, dil ve toplumsal faktörlerin arenada gelişmiş bilgi proffers. Çalışmanın bu zengin alan disiplinlerden çeşitli araya getiren ve öğrencilerin Afrika dilbilim, siyaset bilimi, tarih ve coğrafya olmak üzere kurslar, çeşitli bir seçim bekleyebilirsiniz. Tipik master düzeyinde Afrika çalışmalar kurs analitik yazma, araştırma ve kuramsal ve eleştirel düşünme becerilerini artırmak için tasarlanmış seminerler yüksek seviyelerde de içerecektir.

Afrika çalışmalarda bir master derecesi faydaları bizim giderek küreselleşen toplumda önemli bir kıtanın değerli bilgiler kazanıyor içerir. yüksek lisans derecesine sahip tipik iş piyasasında bir daha rekabetçi hale getirir.

derecesi bu tip maliyeti seçtiğiniz okul türü, diğer faktörlerin yanı sıra kendi programının titizlik, bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için, müstakbel okulu arayın.

Afrika çalışmalarda yüksek lisans derecesi tamamlanması genellikle antropolog, çevirmen ya da yabancı yardım görevlisi gibi benzersiz ve değerli iş pozisyonları, çeşitli için hak kazanacaktır. Ayrıca kültüre özgü kar amacı gütmeyen ile pozisyonların bir dizi çalışabilir. Birçok mezun, akademik kariyer olacaktır. Bunlar üniversite seviyesine ilkokul düzeyinden itibaren tarih ve hatta edebiyat işlerini içerebilir.

Kendinizi öne yapma Hayalinizdeki iş de kapı senin ayak almak için anahtardır. Bugün size hedeflere doğru hareket olsun.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.