Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 6 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar (Yüksek Lisans) içinde Almanca 2023/2024

6 Yüksek Lisans programlar içinde Almanca 2023/2024

genel bakış

Bir Master of Arts Almanca tutan bir kişi onları Almanca konuşan ülkelerde yaşayan insanların edebiyat, kültür ve dil konusunda uzman olmak için yardımcı olabilir ileri derecede sahiptir. Bir master derecesi genellikle lisans derecesi kazanç aşağıdaki kazanmak için iki yıl sürer gelişmiş bir derecesidir.

Almanca MA nedir? Bu bir dil alanında Master of Arts olduğunu. Bu diploması olanlar Alman kültür bilim ve edebiyat araştırmaları yürütmek üzere hazırlanabilir. Onlar da kendi yapısı yanı sıra, Almanca kullanımına odaklanmak mümkün olabilir. Yüksek lisans öğrencileri up-to-date pragmatik teorileri kullanarak Alman dilini analiz etmek mümkün olabilir. Birçok öğrenci de fonoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsat, dil edinimi ve dil anlam ve varyasyonları olabilir.

Derecesi bu tür elde etmek pek çok faydaları vardır.Bir Master Almanca bireyler dil ve iletişim uzmanlığı ile insanları istediğiniz işverenler çekmek olabilir. Birçok öğrenci gelecekte de doktoralıların almak için bir fırsat olsun.

o Almanca lisans almak için maliyeti para miktarı bir dizi faktöre bağlıdır. bir katılır okul ve zaman bir uzunluğu okul ölçüde toplam maliyeti etkileyecek olacağını katılır. Birçok farklı ülkede derecesi bu tür sunan okullar bulunmaktadır.

Almanca master derecesi elde Bireyler çok heyecan verici alanda çalışmak için fırsat olabilir. Bazı insanlar, görsel ve yazılı medya sektöründe çalışmayı tercih edebilir. Bu derece bu tip yayıncılık alanında kariyer kamu yönetimi kapasiteleri, kültürel kurumlarında çalışmak ve sahip olmak mümkündür. Bu kariyer Bütün hem maddi ödüllendirme ve teşvik edici olabilir.

Alman halkının, dil ve edebiyat için bir aşk varsa, Almanca lisans alma düşünebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Diller
 • Almanca
Çalışma alanları
 • Diller (6)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı