Keystone logo

41 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Antropoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Antropoloji
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (41)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Antropoloji

Lisans derecesini aldıktan sonra bir yüksek öğrenim kazanç ilgilenen öğrenciler usta 'ın programı kayıt yaptıran yararlanabilir. Bir ana 'ın derecesi genellikle 1-2 yıl içinde kazanılır.

Antropoloji MA nedir? Gevşek tanımlanmış, antropoloji, insan davranışının çalışması ve bir toplum içinde kültürel ve sosyal temaların keşif olduğunu. Bu ana 'ın programı, insan evrimi ve biyoloji, dil, mimari, sanat, müzik ve insan yerleşimi kültür ilişkilerinin çalışmalar içine dalış. Kurslar insanların dünyanın farklı bölümleri ve farklı kültürler ve insan türünün evrimi, dünya hakkında göç nasıl kapsayacaktır.

Bu alanda master 'ın üniversite ortamı dışında onları yararlanabilir bilgi sahibi olacak almak için seçen öğrenciler. Bu ayrıntı, dikkatli kayıt tutma ve eleştirel düşünme, analitik okuma becerilerini, ilgi içerir.Çoğu kurslar insanlığın bugünkü durumunu yanı sıra zengin tarihini yöneten tarihi beklenmedik ve biyolojik ilkeleri kapsayacak. Öğrenciler ayrıca nüfus ve toplum üzerindeki temel kalıtım yasalarını ve etkilerini öğreneceksiniz.

Kayıt maliyetleri ve kurs ücretleri tesisin bulunduğu okul ve bağlı olacaktır. İlgilenen öğrencilerin programı kariyer hedefi ihtiyaçları için doğru olup olmadığını öğrenmek için doğrudan kurum başvurmalısınız.

Programın birçok mezunu geleneksel bir araştırmacı veya öğretmen olarak yüksek öğrenim kurumlarında işe devam ederken, eğitimli antropologlar için birçok kariyer seçenekleri vardır. Onların master 's tamamlayan mezunlar müzelerde veya sosyal bilim araştırma alanlarında, arkeolojik siteler de, fiziksel antropoloji laboratuarlarında çalışmak için gidebilirsiniz. Kültürel antropologlar piyasası da insan ve davranışsal araştırma arttıkça talebi olarak genişlemektedir.

Birçok kurum tesis sınırlı erişimi olan öğrencileri desteklemek için uzaktan eğitim modülleri ile çevrimiçi sınıflar sunuyoruz. Daha fazla esneklik sunuyor hangi seçim için yarı zamanlı ve tam zamanlı programlar da vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.