Keystone logo

26 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Asya Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Asya Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (26)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Asya Çalışmaları

Sanat, veya MA A Master, ilgili lisans programında elde becerileri üzerine inşa dünyaca tanınan bir akademik başarıdır. Sanat programları Master başvuran öğrenciler genellikle gibi disiplinleri, geniş bir çeşitli kurs tamamlamış, ancak, İngilizce, tarih, beşeri bilimler, felsefe, ilahiyat, güzel sanatlar ve sosyal bilimler ile sınırlı değil.

Sadece Asya Çalışmaları Yüksek Lisans nedir? Asya Çalışmaları Sanatlar Master için oturum Öğrenciler iyice küresel ticaret, siyaset ve kültürde Asya'nın giderek yaygın rolünü incelemek ve onlar son derece karmaşık, ekonomik, diplomatik ve kültürel konulara ilişkin rolleri üstlenmesi genellikle hazırız. Asya Çalışmaları Yüksek Lisans programında çalışmanın ortak konular Asya tarih, siyaset, güvenlik, dil ve kültürünü içerir.Başarılı mezunlar, yerel, ulusal ve uluslararası pozisyonların geniş bir yelpazede çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak.

Gelişmiş Asya Çalışmaları lisans sahipleri tarihini, ticaret, siyaset bilimi, antropoloji, sosyoloji, yabancı dil içeren iyi ödeyen pozisyonların geniş bir ürün yelpazesine almak için gerekli becerilere sahip. Onlar birçok global pozisyonlarda çalışmaya hazır ve genellikle onların lisans tutma kariyer rakiplerinden daha yüksek maaş komut olabilir.

Mastırını elde maliyeti ülkeden okula ve ülkeye okula büyük değişiklik, bu yüzden ilgilenen öğrencilerin belirli öğrenim bilgi için ilgi her okula başvurun kritik.

Başarıyla Asya Çalışmaları lisans programı mastırını tamamlayan öğrenciler, küresel pozisyonları ve geniş bir endüstri çeşitli iş için hazırlanmış ve bunlar hükümet ve siyaset, uluslararası hizmetler, araştırma, eğitim ve iş ile ilgili profesyonel pozisyonları elde edebiliyoruz , diğer ilgili alanlar arasında.

&nbsp

Asya Çalışmaları Yüksek Lisans sizi takip etmek istiyorum bir şey gibi geliyor, küresel Masterstudies 'geniş veritabanı ve kurşun formu kullanarak mevcut çeşitli seçenekler keşfetmek. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.