Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar  (Yüksek Lisans) içinde Asya İş Dünyası 2023/2024

1 Yüksek Lisans programlar içinde Asya İş Dünyası 2023/2024

genel bakış

Yüksek Lisans veya Yüksek Lisans, lisans derecesini aldıktan sonra kazanabileceğiniz ilk yüksek lisans derecesidir. Genellikle iki yıl içerisinde tamamlanan bu derece, daha fazla çalışmayı keşfetmenize ve bir çalışma veya mesleki ilgi konusuyla ilgili daha derin bilgi edinmenize olanak tanır.

Asya İşlerinde Yüksek Lisans Nedir? Bu derece, uluslararası iş yönetimi ve pazarlamacılığı, özellikle de problemleri algılama ve analiz etme yöntem ve kuramları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bir fırsat sunmaktadır. Asya kültürleri ve toplumunda uzmanlaşmak, iletişimin yanı sıra anlayışa da yardımcı olur. Kurs, dil çalışmaları, ticaret ilişkileri, ekonomi ve işletme yönetimi içerebilir. Ticari ilgi alanlarınıza bağlı olarak, mevcut diğer kurslar insan kaynakları, girişimcilik, strateji ve finans içerebilir.

Asya İşletmeciliği alanında yüksek lisans kazanmak isteyen öğrenciler, temel işletme yönetimi becerilerini, ancak uluslararası düzeyde öğrenirler. Ayrıca, kendi aralarındaki kültürlerden insanlarla çalışmak ve anlamak için güçlü kişilerarası iletişim becerileri geliştirirler.

Asya İşlerinde Yüksek Lisans için maliyet, kurumun bulunduğu yere ve genelde bir ila iki yıllık tam zamanlı çalışma arasında seyreden kursun uzunluğuna bağlı olarak değişebilir. Araştırmalarınızı önceden yapın ve daha fazla bilgi için ilgilenen okullarla iletişime geçin.

Asya İşlerinde Yüksek Lisans derecesine sahip mezunlar, uluslararası kuruluşlar, yardım ajansları veya özel araştırma merkezlerinde ekonomist olarak kariyer yapabilirler. Diğer olası iş başlıkları arasında finansal analist, ürün yöneticisi, ticaret uzmanı, danışman ve ticaret uzmanı bulunmaktadır. Çalışmaları uzmanlaşmış olanlar, avukatlar, halkla ilişkiler veya reklamcılık yöneticileri, pazarlama yöneticileri veya insan kaynakları liderleri olarak kullanılabilir. Kantitatif becerilere ve küresel farkındalığa maruz kalma, uluslararası ticarette başarı için gerekli temeli sağlar.

Asya İş Programlarında Yüksek Lisans programı, dünya çapında ve çevrimiçi olarak üniversite programlarında mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Uluslararası İş Hayatı
  • Asya İş Dünyası
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları