Keystone logo

43 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Avrupa Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Avrupa Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (43)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Avrupa Çalışmaları

Avrupa Sanat Çalışmaları Bir Usta Avrupa dünyanın kendisini ve yerini görür yolları üzerinde duruluyor. Bu gelişmiş lisans öğrencileri, ulusal ve uluslararası politikayı şekillendiren farklı kuvvetleri incelemek için bir fırsat sağlar.

Tam Avrupa Çalışmaları lisans nedir? Programları Avrupa Çalışmaları alanında yüksek lisans kazanç, kurumlar arasında ve dünyada değişmekle birlikte Avrupa ülkeleri kendilerini yöneten ve nasıl bu seçimler bireyleri ve diğer milletleri de etkileyecektir yollarını incelemek için öğrencilerin gerektirir. Avrupa Çalışmaları programında bir MA mezun olan öğrenciler sadece onlar da iklim bulandırmaya güç, kültür, ve etki evrensel konuları anlayacak, bugünün Avrupa Birliği, ekonomik, politik ve kültürel iklim üzerinde sağlam bir kavrayışa sahip olmayacak .

Avrupa Çalışmaları lisans sürdürmeye Seçimi Avrupa multidisipliner bir anlayış ve onu oluşturan ulusların elde etmek için mükemmel bir yoldur. Bu özel bilgi kariyer geniş bir yelpazede başarı için mezunları hazırlar.

Avrupa Çalışmaları ileri derecede öğrenim kurumları arasında ve ülkeler arasında değişmektedir. Bu Avrupa Çalışmaları lisans kazanç ilişkili maliyetleri hakkında güncel bilgileri için özel okullarla irtibata önemlidir.

Avrupa Çalışmaları alanında yüksek lisans ile mezun Birçok öğrenci, yerel, ulusal ve uluslararası politikaları uygulamak için hükümetler ve kar amacı gütmeyen ile çalışmak için gitmek. Diğerleri Avrupa ülkelerinde çıkarları özel sektör işletmeleri ile çalışmak. Avrupa Çalışmaları da doktora derecelerini takip ve profesörler ve araştırmacılar gibi istihdam güvenliğini, akademide çalışmaya devam mezunları.

&nbsp

Den programları seçmek için Avrupa Çalışmaları çok çeşitli vardır. Bazı programlar onların Avrupa yerlerden yararlanmak iken, elit Avrupa Çalışmaları programları dünyada bulunabilir. Bu online Avrupa Çalışmaları lisans kazanmak bile mümkün. Online programlar son derece esnek olma avantajına sahip ve aynı zamanda sık sık açık ve öz kavramları açıklamak için yeni teknoloji yararlanın. Avrupa Sanat Çalışmaları Bir Usta tam aradığınız kariyer kenar olabilir. Bizim veritabanı sizin için doğru program ile eşleşebilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.