Keystone logo

38 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Bakanlık 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • Bakanlık
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Bakanlık

Arts (MA) Master elde edilmesi, belirli bir başarı almak için dinç ders geçmesi öğrenciler için yüce bir hedeftir. Başarılı olması için tanıma programı genellikle seçtikleri alanlarında uzman dikkat edilmesi gereken bireylerin nitelendirir tamamladı. Bir master derecesi başarılı bir kariyer yoluna kapı açılır ve bir öğrenci doktora elde etmek isterse de gereklidir olabilir.

Siz, Bakanlığın bir MA nedir merak ediyor olabilirsiniz? Bakanlık Yüksek lisans programı aktif bakanlıklarda papazlar veya kilise işçi olarak çalışmak için mesleki bilgi ve becerileri almak isteyen öğrenciler için bir yüksek lisans programı olarak tasarlanmıştır. Program büyük ihtimalle bakanlığın daha pratik yönleri üzerinde durulacak. Odak Kutsal ve Hıristiyan doktrin, kilisenin anlayış ve diğerleri manevi ilerleme geliştirmek için bir taahhüt tempolu olacak.

Bakanlığın alanında yüksek lisans takip için çeşitli faydaları vardır.Program kayıt genellikle uygulamalı deneyim bir kilisede çalışan ve aktif bakanlık merkezli gelecekteki kariyer hakkında öğrenme almak için en etkili yoldur. Program büyük ihtimalle pratik hayat şartları için kutsal uygulamak için güçlü bir yeteneği sağlayacaktır.

Programın maliyeti kurs süresince yanı sıra onu sunan kurum tamamen bağlı olacaktır. Kabul ofis iletişim ve özel mali talepleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için emin olun.

Bakanlıkta yüksek lisans derecesi almış olanlar sık ​​sık onlara açılan kariyer çeşitli seçenekler olacaktır. Bazı bireyler pastoral bakım daha özel muayenehanelerde devam etmeyi tercih edebilir, ancak bakanlık çoğu derece, kilisede çalışan yöneliktir. Her iki durumda da, bakanlık içinde derece iyileşme yönünde bir manevi yolda bireylerin rehberlik için gerekli araçları sağlayacaktır.

Bu programı sunan üniversiteler küresel bulunabilir.Eğer programda daha fazla esneklik gerekiyorsa, bir online programı takip düşünebilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.