Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Hukuk Çalışmaları
 • Cezai Hukuk Çalışmaları
 • Ceza Hukuku
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde Ceza Hukuku 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Ceza Hukuku

  Bir master derecesi öğrencilerin lisans tamamladıktan sonra genellikle kazanılan bir lisans derecesi. Arts (MA) A Lisans alanlarında çeşitli kazanılan ve genellikle derecesi verilir önce tamamlanması gereken bir inceleme, araştırma kağıtları, tez veya proje gerektirir. Programlar genellikle iki yıl bir son.

  Ceza Adalet MA nedir? Bu lisans programı, genellikle ceza adalet alanında daha yüksek bir derecede devam etmek isteyen öğrenciler için uygundur. Kurs tür etik, hukuk ve toplum, ceza adalet yönetimi, örgütsel davranış ve daha fazlası gibi konularda bir seçim kapsayabilir. Bir tez, genellikle mezuniyet öncesi yazılı olması gereklidir. Tüm programı genellikle bir yıl sürer ve bir buçuk tamamlamak için. Bir doktora takip etmek isteyenler için özellikle yararlıdır derecesidir.

  Bir master derecesini elde öğrencilere ceza adalet sisteminin içine daha ayrıntılı bir görünüm verir.Bir ileri derecede kariyer alanında mezunları daha rekabetçi hale getirebilir. MA daha gelişmiş bir eğitim arayanlar için bir ağ geçidi derecesi olarak özellikle yararlıdır.

  Ceza adalet master derecesini elde maliyeti programının kurum ve uzunluğuna bağlı olarak değişir. Öğrenciler, güncel eğitim oranları ve derecesini elde ilişkili diğer maliyetleri öğrenmek için kendi seçtikleri programın kabul ofisi başvurmaları önerilir.

  Ceza Adalet lisans kazanç, bir doktora devam etmek isteyenler için harika olmasına rağmen, mezunlar mezuniyet hemen sonra iş bulmak mümkün olabilir. Her ceza adalet kariyer karşılanması gereken belirli gereksinimleri vardır, ancak olası pozisyonları VZA, ATF, CIA ve daha uyum görevlisi, bilgisayar adli tıp, polis memuru, olay yeri araştırmacı, kriminoloji ve ajan bulunmaktadır.Daha yüksek derece takip ederek, mezunlar da ceza adalet sisteminde avukatların, yargıçların ve diğer yetkililer gibi işler için uygun olabilir.

  Ceza adaletinde online kurslar uluslararası öğrenciler, uzaktan eğitim seçenekleri ihtiyacı mevcut çalışma uzmanları ve öğrenciler için mevcut olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.