Keystone logo

66 Yüksek Lisans programlar içinde Danışmanlık 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Sosyal Hizmet
  • Danışmanlık
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (66)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Danışmanlık

Bir MA (Master of Arts) lisans eğitimini bitirdikten sonra kazanılan bir derecesidir. Seçtikleri alanda çalışırken, diğerleri part-time katılmak Bazı öğrenciler, tam zamanlı katılımcılar bulunmaktadır. Program uzunlukları konuya bağlı olarak, bir yıldan üç yıla kadar değişebilir.

Danışmanlık alanında yüksek lisans nedir? Bu program öğrencilere danışmanlık ve yönetim becerileri geniş bir yelpazede sağlam bir temel verir. Birçok program onlara rekabet avantajı vermek amacıyla uluslararası bir iş kariyer öğrencileri hazırlamak için yardımcı olur. Öğrenciler bilgileri kullanma ve iş durumları kararlı ve hızlı hareket öğrendim teknikleri uygulamak için öğrenirler. Bazı programlar öğrencilerin gerçek hayat beceriler öğrenmek yardımcı olmak için gerçek bir şirket hususlara dayanmaktadır vaka çalışmaları kullanın.

Danışmanlık ve iş yönetimi meslek kariyer başlatırken danışmanlık gelişmiş bir derece ile mezun olanlar bir avantajımız var.Öğrenciler iletişim becerileri, küresel iş uzmanlığını ve kültürlerarası deneyim ve anlayış gelişmiş öğrenir. Bu mezuniyet sonrası onları arzu çalışanları yapmak için yardımcı olur.

Bir danışmanlık derecesini elde ile ilgili bir dizi faktör vardır. Uluslararası kuruluşların çeşitli programı sunuyoruz, böylece okulun konumu büyük bir faktördür. Programın ve diğer ilgili ücretlerin süresi de okuldan okula farklılık gösterecektir. Bu size özgü harç ve ücretleri ne öğrenmek için ilgilendiğiniz okulları başvurmanızı tavsiye edilir.

Danışmanlık alanında yüksek lisans derecesine sahip olanlar için mevcut kariyer vardır. Fırsat mezunu profesyonel deneyimi bağlı olarak değişecektir. İşverenler iş, sanayi, ulusal ve yerel yönetimleri içerebilir. Bir girişimci arzu ile mezunları da kendileri için çalışmak ve farklı şirketler için dışarı sözleşme tercih edebilir.Çeşitli endüstrilerde mevcut birçok uluslararası fırsatlar var.

Bizim çevrimiçi veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.