Keystone logo

14 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Dijital İletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
  • Dijital İletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Dijital İletişim

master derecesine sahip, belirli bir akademik disiplin ustalık anlamına gelir. Bir yüksek lisans, bir lisans sonraki en yüksek dereceye kadar olan ve bir doktora seviyesinde ortalamasından daha yüksektir ancak henüz bir eğitim düzeyini yansıtır. Bir master Alınması iş olanakları geliştirmek ve potansiyel kazanç artan güçlü bir araç, hem de büyük bir kişisel başarı olabilir.

Sayısal Haberleşme alanında yüksek lisans nedir? Bu dijital teknoloji üzerinde durularak iletişim alanında tarihi, pratik uygulama ve en iyi uygulamaların güçlü bir uzmanlık yansıtan bir üst düzey akademik derecesidir. Sınıf çalışması, dijital ortamlarda hareket ve kompozisyon da dahil olmak üzere görsel iletişim ilkeleri, ins ve çıkışları öğrenme yanı sıra ilgili yazılım uygulamalarının taktik bilgi kazanıyor odaklanır.Öğrenciler uygulamalı dijital medya etiği dersleri aracılığıyla iletişim ikilemler ortaya çıkan teknolojiyi uygulayarak yöntemleri öğrenmek ve tasarımla ilgili dersler aracılığıyla kritik görsel analizde önemli becerileri kazandırmak.

Orada master derecesi takip sayısız faydaları, en azından kişisel kazanç duygusu olmak. onlar derece yeni pozisyonlar için başvuruda onları nitelendirir bulmak gibi Mezunları ayrıca tipik iş olanakları hızlı bir genişleme deneyim.

senin yüksek lisans maliyetleri katılmak hangi okula bağlıdır ne kadar, sınıf sayısı sizi ve mali yardım, burs ve hibe almaya hak olsun. En iyi cevap almak için, doğrudan potansiyel okulu arayacak ve kabul ofisi ile üsleri dokunun.

Sayısal Haberleşme alanında yüksek lisans ile donanmış, mezunlar genellikle dijital iletişim ve medya sanatları alanlarında iş herhangi bir sayı için geçerli.Mezunlar genellikle sosyal medya koordinatörleri, dijital gazeteciler, halkla ilişkiler uzmanları ve telekomünikasyon uzmanı olarak konumlarını bulmak. Pazarlama fırsatları online pazarlama uzmanı ve interaktif reklam tasarımcısı içerebilir.

Sen de yüksek lisans derecesi ile yeni fırsatlar kilidini açabilir. Bugün başlayın - arama için aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosu.