Keystone logo

48 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Dijital Medya 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Medya
  • Dijital Medya
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (48)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Dijital Medya

Sanat (MA) derecesi A Lisans eğitimlerini bir adım daha ileri gitmek isteyen bireyler için tasarlanmış bir lisansüstü derecesi. Bunlar tipik olarak, sosyal bilimler, iletişim, ya da güzel sanatlar gibi konuları incelemek. Böyle bir derece Dijital Medya Yüksek Lisans olduğunu.

Dijital Medya bir MA nedir? Bugün, dijital medya uzmanları için talep üstel oranda büyüyor ve bu talebin, birçok kolej ve üniversitelerin bu alanda yüksek lisans derecesi sunan başlamış oldum. Diğerleri daha genel olabilir, oysa böyle bir derece, eğlence, eğitim veya sosyal medya gibi belirli bir odak, olabilir. Tipik olarak, kurs Muhasebe, Finans, Pazarlama, Yönetim, Dijital Medya Hukuku, Bilgi Sistemleri ve Dijital Teknolojiler dahil dijital alanda ilgili iş odaklı disiplinleri bir dizi talimat içerecektir.

Bu derece yararları arasında sanayi geniş bir yelpazede iyi ödeyen, mesleki pozisyonların mevcudiyetidir. Örneğin, televizyon, film, online eğitim, video oyun geliştirme ve diğer yüksek teknoloji sektörlerinde için sadece bir kaçıdır. Ayrıca, serbest fırsatlar boldur. Başka bir yararı mezunları genellikle dünyadaki ülkelere dijital devrimi genişleyen, yurtdışında çalışmak için fırsat olması. Arzu ile daha da genişleyen olanaklar, dijital ortamda doktora kazanmak için çalışmalarına devam etmek mümkün olabilir.

Bu derece çok kurum tarafından sunulan ve tamamlanması için maliyet gibi okul bir kamu veya özel bir kurum gibi olmadığını coğrafi konumu ve teslimat yöntemi, gibi çok sayıda faktöre bağlı olarak değişir. Maliyeti ne olursa olsun, çoğu program iki yıl içinde tamamlanabilir.Farklı geleneksel tam zamanlı modelde dahil olmak üzere mevcut biçimi seçenekleri yanı sıra, part-time, akşam ve çevrimiçi sınıflar da vardır.

Gelişmiş bir dijital medya derecesi ile mezunları birçok potansiyel kariyer yolları takip edebilirler. Olasılıklar Eğlence Müdürü, Olay Üretim Müdürü, Dijital Pazarlama Müdürü, Film ve / veya Müzik Yapımcısı, Serbest Danışman ve Bilgi Sistemi Yöneticisi içerir. Yenileri sürekli geliştirilmektedir ile Ancak, bu derece, Kutup artan sayıda uygulanabilir.

Bu programlar son derece rekabetçi olabilir gibi, potansiyel öğrenciler kısa sürede onlar gibi uygulamak önemlidir. Işlem basittir. Sadece online bir belge tamamlamak gerekir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.