Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Öğretmenlik
 • Dil Öğretimi
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Yüksek Lisans programlar içinde Dil Öğretimi içinde Patras, Yunanistan için 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Yüksek Lisans programlar içinde Dil Öğretimi

  Patras sadece en büyük değil, aynı zamanda batı Yunanistan'ın başkenti hareket eder. Bu 200.000 'den fazla sakinleri ve ulusal ekonominin önemli bir bölümünü oluşturur bir liman ev sahipliği yapmaktadır. Sınırları içinde, yüksek öğrenim çeşitli kurum bulacaksınız.

  Birçok kişi yabancı dilleri öğrenmeye çalışmakta başarısızdır, çünkü dil edinimi için doğru yöntemlerden yoksundurlar. Dil öğretiminin incelenmesi, öğrencilerin ikinci bir dil edinme konusunda yardımcı olmak için doğru dil öğrenimi için öğretici yaklaşımları anlamalarına yardımcı olur.

  Yunanistan üstünde yüksek öğretim ile eğitim sistemi geliştirdi. Tüm Rumların 40% Atina'da yaşayan ve bir yüksek eğitim düzeyi takip için en iyi fırsatlardan olduğu da var. Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile sınırlanmıştır, Yunanistan dünyanın 'ın harika plajları ile bir turizm incisi.

  MA, tarih, iletişim, felsefe, teoloji veya İngilizce gibi beşeri bilimler veya güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir yüksek lisans derecesidir. Sosyal Bilimler yüksek lisans derecesi genelde dersleri, araştırma tezini ve yazılı sınavları içermektedir.