Keystone logo

67 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Dini Çalışmalar 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • Dini Çalışmalar
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (67)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Dini Çalışmalar

Dini Araştırmalar Master Kazanç başkalarına yardım ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için çaba isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Dini çalışmalarda bir derece ile mezun olan öğrenciler, dini çatışmaları çözmek danışmanlık hizmetleri sunmak ve diğerleri sabır, şefkat ve anlayış öğretmek için çalışabilir.

Aday öğrenciler genellikle Dini Araştırmalar lisans nedir, sorabilir miyim? Ayrıca metinler ve önemli dini figürlerin çalışmaları dahil olmak üzere dünyanın dinleri incelemek için bir fırsattır. Bilgi çatışmaların çözümünde ve farklı dinlerden insanlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesinde yardımcı olmak için kullanılabilir.

Onlar Dini Araştırmalar lisans kazanç faydaları bir dizi vardır. Bir de pek çok dinin bakış açılarına maruz kaldığından öğrenciler sık sık artan empati geliştirmektir.Belirli alanlarda çalışmalarını pursing zaman Empati günümüzün giderek karmaşık dünyasında çok önemli bir beceri ve önemli bir nitelik olabilir.

Dini Araştırmalar Master maliyeti kurumdan ülkeye kuruma ve ülkeye değişir. Kayıt kesin maliyetini anlamak için, muhtemel adaylar ilgilendikleri okulları başvurmalısınız.

Dini Araştırmalar bir MA tamamlayan mezunlar alanları çeşitli bir yelpazede çalışmaları bulabilirsiniz. Tipik bir yol bir bakanı olmaktır. Diğerleri öğretim ve araştırma işleri takip. Danışmanlık, sosyal hizmetler pozisyonları ve toplum ve sosyal yardım çalışmaları Dini Araştırmalar bir master derecesi olan insanlar için diğer alternatiflerdir. Hükümet politika pozisyonları başka bir olası kariyer yolu vardır.

Dini çalışmalarda ileri dereceye sunan birçok ülkede harika okullar vardır. Bizim geniş veritabanı seçenekleri geniş araştırma başlamak için aday öğrenciler için harika bir yerdir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.