Keystone logo

10 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Görsel İşitsel İletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
  • Görsel İşitsel İletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Görsel İşitsel İletişim

Bir master derecesi birinci düzey lisans derecesidir. Eğer kendisi doktora derecesi için bir ön koşul olan, yüksek lisans programları takip edebilirsiniz önce bir lisans derecesi kazanmak gerekir. çalışan profesyoneller hızlı kariyer gelişimi için derece acele olarak hızlandırılmış programlar daha popüler hale gelmiş olmalarına rağmen programları, genellikle iki yıl uzunluğundadır.

Görsel-İşitsel İletişim alanında yüksek lisans nedir? Bu derece beceri ustalığı ve iletişim ve reklam görsel-işitsel ortamlar kullanma ile ilgili en iyi uygulamaları gösterir. Bu derece takip Öğrenciler film gibi modern sayısal ortamlar kullanılarak etkili iletişim merkezi bir odaklanma ile farklı konularla seçiminde dersleri alır. Kurs genellikle haberleşme tarihi, sinema tarihinin ve kitle iletişim tarihinin çalışmaları kapsamaktadır. Bu tür film yapımı gibi pratik konularda dersler hands-on ilavedir.Öğrenciler çeşitli görsel ve işitsel platformlar için içerik oluşturma her yönüyle eğitimli programını tamamlamak.

sadece iş gücü giren biri için, bir yüksek lisans master olmayan diğer iş başvurusunda üzerinde bir bacak kadar sahip içerebilir kazanç faydaları. çalışan profesyoneller için, lisans maaş müzakere güçlü bir araç olarak işlev görebilir.

Ne kadar uygulamak yere bir tuğla-harç okula olsun sizin yüksek lisans maliyetleri her şeyi bağlı olabilir. maliyetleri ve finansman ile ilgili cevaplar için muhtemel okullara Uzan.

Görsel-İşitsel İletişim alanında yüksek lisans ile öğrenciler sık ​​sık başarılı kameraman film yapım asistanı arasında değişen, hareketli resim endüstrisinde ya da yerel ve ulusal televizyon çıkışları ile orta düzey görevlerde giriş herhangi bir sayı için geçerli olabilir. Mezunlar ayrıca, video gazetecilere, hatta on-air yayıncılar olarak çalışmak için hak olabilir.Bu çok yönlü derece çeşitlilik yaygın mezunları hızlı tempolu bir alanda büyüyen fırsatlarına erişim sağlar.

senin görsel-işitsel iletişim kariyer inşa için ilk adım doğru okulu seçmek olduğunu. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.