Keystone logo

7 Yüksek Lisans programlar içinde Siyasal Bilgiler 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Siyasal Bilgiler
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Siyasal Bilgiler

Sanat Yüksek Lisansını kazanmak için, öğrenciler genellikle bir lisans programını tamamlamış ve ardından iki veya üç yıllık ek bir eğitim almalıdırlar. Bu programlar, ilgi alanına bağlı olarak uzunluğu değişir.

Devlette Yüksek Lisans Nedir? Bu tür program büyük olasılıkla pratik hükümet konularına odaklanacaktır, ancak kesin ders programları bir programdan diğerine değişir. Birçok öğrenci, politika geliştirme, uluslararası ilişkiler ve siyaset teorisi hakkında bilgi sahibi olur. Öğrenciler, üniversiteye bağlı olarak belirli bir bölgedeki belirli bir hükümet veya liderlik eğitimini alabilirler. Sınıflar genellikle dil çalışmaları, ekonomi ve anayasal analiz gibi konuları içerir ve pek çok program staj ve diğer pratik alıştırmalar içerir.

Devlet Yüksek Lisansını bitiren öğrenciler, analitik düşünme, tarihsel anlama ve kamu politikası gelişimini anlama gibi birkaç önemli beceriye sahip olabilirler. Bu beceriler, her gün insanları etkileyen konularda mantıklı gelince yararlıdır.

Bir yüksek lisans programının maliyetiyle ilgilenen kişiler doğrudan bir okula başvurmalıdır. Master of Arts fiyatları okullar arasında değişir, bu nedenle bir giriş bürosuyla iletişime geçmek daha fazla ayrıntı elde etmek için en iyi yoldur.

Devlette yüksek lisansa sahip olan öğrenciler, eğitimlerine devam etmeyi ve daha yüksek bir derece kazanmayı istemediklerini varsayarak, genellikle işgücüne katılmaya hazırdır. Mevcut işler, hükümetin çeşitli branşlarında giriş seviyesi pozisyonların yanı sıra, yerel ofislerde idari pozisyonları da içerebilir. Bir Sanat Edebiyatı, her yaştan öğrenciye hükümet felsefeleri öğreten birçok öğretmen fırsatı da açar. Bu derecede bireyler, herhangi bir sayıda yayın için yazar ve gazeteci olmaya hak kazanabilir, fikir parçaları veya araştırma kağıtları yazabilir.

Devlette Hukuk Yüksek Lisansı, neredeyse herhangi bir üniversiteden kazanılabilir ve çevrimiçi sınıflar genellikle mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.