Keystone logo

68 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Hristiyanlık Araştırmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • Hristiyanlık Araştırmaları
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (68)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Hristiyanlık Araştırmaları

Sanat derecesi Masters her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci tarafından takip edilmektedir. Ayrıca bir MA olarak bilinen bu yüksek lisans genellikle tamamlamak için yaklaşık bir iki yıl sürer. Onlar din dahil olmak üzere birçok farklı alanda, sunulmaktadır.

Peki tam olarak Hıristiyan Çalışmaları alanında yüksek lisans nedir? Bu derece dünyadaki taraftarlarının milyarlarca vardır Dünyanın en büyük dinleri, biri çalışma gerektirir. Öğrenciler Hıristiyan tarihini, teolojisini ve felsefesini, yanı sıra çeşitli mezhepler ve dünya çapında Hıristiyanlıkta farklı kültürel farklılıklar arasındaki farklılıkları incelemek olabilir. Diğer konular Hıristiyan edebiyat ve sanat yanı sıra bakanlık eğitimi içerebilir. Belirli bir inançla Kimlik mutlaka Hıristiyan çalışmalarda bir diploması için gerekli değildir.

faydaları bir dizi Hıristiyan çalışmalarda derecesine sahip olanlar için kullanılabilir.Öğrenciler becerileri bir dizi problem çözme, eleştirel düşünme, iletişim ve liderlik yetenekleri de dahil olmak üzere, gelişmiş olabileceğini bulmak olasıdır. Buna ek olarak, yüksek lisans derecesine sahip olanlar iş arayışlarında değerli avantajı var.

Hıristiyan Çalışmaları alanında yüksek lisans kazanç maliyeti programdan diğerine değişecektir. Onların çalışmaları için bir mali plan oluşturmak, böylece öğrenciler dikkatle ilgilendiğiniz kurumları araştırma gerekir.

Farklı kariyer bir dizi Hıristiyan çalışmalarda MA programı mezunları tarafından takip edilebilir. Birçok öğrenci kiliseler, hayır kurumları ve diğer kar amacı gütmeyen inanç kuruluşlarında çalışan, kendi dinlerin bakanları veya din görevlileri olmak seçin. Diğerleri hastaneler, havaalanları, hatta askeri danışmanlık veya bakanlık iş bulmak. Bakanlığında kariyerlerine devam etmek istemiyorsanız olanlar tarihçiler, yazarlar, analistler, aktivistler, ya da danışman olabilir.

Christian Çalışmaları alanında yüksek lisans kazanmak istiyorsanız, şimdi başlayın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.