Keystone logo

5 Yüksek Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları İç Mimarlık 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Mimarlık Çalışmaları
 • İç Mimarlık
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları İç Mimarlık

  Güzel sanatlar, sosyal bilimler veya beşeri bilimler öğrencileri, lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans derecesine sahip olmaya karar verirler. Yüksek lisans, bireylerin kendi seçtikleri alanda daha iyi kariyer fırsatları bulmaları veya doktora derecelerini kazanmalarını sağlar.

  İç Mimarlık Yüksek Lisansı Nedir? İç mimaride yüksek lisans kazanmak, çok çeşitli tasarım ve mimari kuramları öğrenmeyi içerir. Çekirdek müfredat tasarımı ve analizi, programlaması ve insanın sosyal ve mekansal etkileşimini kapsar. Uzay planlaması ve saha gözlemi de yaygın. Bazı öğrenme kurumları öğrencilere renk ve malzemelerin kullanımı, iç inşaat yöntemleri, kodlar ve düzenlemeler, mobilyalar ve yapı sistemleri ve bileşenleri hakkında bilgi verir. Mesleki ticari uygulamalar da yaygın bir derstir.

  İç Mimaride Master of Arts kazananlar genellikle çeşitli beceri setleri geliştirirler. Müşterinin neye ihtiyacı olduğunu anlamak için gerekli olan iletişim ve dinleme becerilerini öğrenebilirler ve genellikle kendi hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak istemcinin sağladığı alanı çalışması için nasıl öğrenirler öğrenirler. Öğrenilen diğer beceriler genellikle organizasyon ve esneklik içerir.

  Öğrenciler iç mimaride bir derece elde etmek için farklı ücret ödüyorlar. Bazı okullar diğerlerinden daha fazla ücret alır ve eğitim fiyatları ülkeden ülkeye değişir. Burslar, hibeler ve programın uzunluğu da dikkate alınmalıdır.

  İç mimaride yüksek lisans kazanmak, birkaç kariyer yolunun kapısını açabilir. Programın mezunları bir iç tasarımcı veya görsel mağaza olarak çalışmaya karar verebilirler. Diğerleri, yollarının televizyon ve film sergileri veya setleri tasarlamasına yol açtığını görebilir. Bazı mezunlar, bilgilerini tekstil tasarımcıları, mobilya tasarımcıları veya iç stilistler olarak kullanmaya karar verebilirler. Ev sahipleri, işletme sahipleri, fotoğrafçılar ve diğer pek çok kimse, odaları yeniden şekillendirmeye ihtiyaç duyuyor; bu da mezunların kendilerini herhangi bir sektörde bulabildikleri anlamına geliyor.

  İster internet üzerinden isterse yüzlerce kolejden birinde, öğrencilerin nerede çalışılacağı konusunda birçok tercihleri ​​bulunmaktadır. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.