Keystone logo

1 Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • İşletme Mühendisliği
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Mühendisliği

  Bir MA (Master of Arts), öğrenim sürecinde mesleki bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler tarafından takip edilir bir yüksek lisans derecesi. Programlar Tüm dünyada üniversitelerde sunulan ve genellikle tamamlamak için bir yıldan dört yıla kadar sürebilir vardır.

  İşletme Mühendisliği alanında yüksek lisans nedir? Bu program örgütlerinin başlıca bölümleri ve işlevleri iş yönetimi çalışmak isteyen ve entegre bireyler için tasarlanmıştır. Her program değişir, ama tipik konular yönetim uygulamalarını, iş finans, iş tahmini, danışmanlık, etik davranışı, öz-yönetimi, proje liderlik, bilgi işleme ve pazarlama içerebilir. Bazı programlar da pazarlama ve danışmanlık alt alanlara ilgili dersler sunacak. Bu sektör analizi, tedarik zinciri yönetimi, yönetim muhasebesi, kurumsal strateji, pazar istihbaratı ve çok uluslu kuruluşları içerebilir.

  iş dünyasında olumlu olan menkul becerileri oluşturmak edememek bu derece yarar takip öğrenciler. Mezun olduktan sonra, bireyler arasından seçim yapabilirsiniz birçok kariyer fırsatları vardır.

  Bu derecesi ile ilgili maliyetler, bir dizi faktöre bağlı olarak değişecektir. Bu program tüm dünyada birçok kurum mevcuttur, bu nedenle programın okul ve süresi yeri büyük belirleyicidir. doğrudan okullara Başvurma finansal ihtiyaçlarını öğrenmek için en iyi yoldur.

  İşletme Mühendisliği alanında yüksek lisans olan bireylerin iş kariyer çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz. Mezunlar bilgi sistemleri, iş analizi ve süreç iyileştirme dahil olmak üzere birçok iş alanları, çalışmak için hazırız. Bazı yaygın iş başlıkları tedarik zinciri analisti, proje yöneticisi, kalite yönetimi profesyonel ve veritabanı yöneticisi bulunmaktadır.Diğer olası kariyer İşlemleri araştırma analisti, lojistik, yönetim analisti, maliyet tahmincisi, endüstriyel mühendislik ve sanayi üretim yöneticisi içerir.

  Bizim veritabanı kullanarak hemen farklı iş okulları karşılaştırın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.