Keystone logo

117 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Ekonomi Çalışmaları
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (117)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları

  Birçok nedeni Öğrenciler İktisat alanında yüksek lisans vardır peşinde koşulduğu vardır. Derecesi, ekonomik analiz ve toplumsal uygulamalarının uzman anlayışı ile gelişmiş ekonomi bilgisinin kuvvetli bir baz ile öğrencilere sağlar.

  Ekonomi bir MA nedir? Ekonomi Sanatları Bir Usta akademik, bankacılık, sigorta ve devlet takipçiliği çeşitli için hazırlar gelişmiş bir derecesidir. Öğrenciler genellikle çeşitli ayarlara teorisini uygulamak için ekonomik teori ve kantitatif yöntemler öğrenir. Öğrenciler, kamu politikası ve ekonomik uygulamaların projeler için çözümler bulmak için bu teknikleri kullanır. Bu sağlam bir bilgi tabanı ekonomi alanında kariyer için akademik ve pratik araçlar sunuyor.

  Bir katı ekonomi bilgi tabanı birçok alanda uygulanabilir ve kurs her öğrencinin kariyer hedefleri ve ilgi alanları uyacak şekilde uyarlanabilir.Daha sonra gelişmiş ekonomi ve analizi ve öğrenciler tam bir eser gibi etik, hukuk, sanayi kuruluşları, sosyoloji, emek ve siyasi veya kamu ekonomi gibi çeşitli dersler arasından seçim yapabilirsiniz.

  Öğrenciler bu ileri derecede takip için maliyetlerin bir dizi bulacaksınız. Her kurum, her okulun programına katılmak için zaman ve toplam maliyet uzunlukları değişen sonuçlanan derecesini tamamlamak için gerekli kurs miktarını belirleyecektir. Aday öğrenciler daha fazla bilgi için her okulun politikasını kontrol emin olmalısınız.

  Onların ileri derece tamamladıktan sonra, öğrenciler girmek için alanları çok seçenek var bulabilirsiniz. Birçok mezun Böyle bir araştırma ekonomist veya doçent ekonomist olarak görev kabul, sigorta ve bankacılık firmaları girin. Politika danışmanları olarak danışmanlık pozisyonları özel yanı sıra kamu kuruluşları mevcuttur.Bazı mezunlar, ekonomik araştırma ve yayıncılık liderlik pozisyonlarına hedefleri ile yüksek öğretimde doçent olarak daha sonra hizmet, akademi ve doktora programlarına girmek için seçin.

  Bu program kurumların büyük bir seçim dünyada sunulmaktadır. Onların konumu, çıkarları ve kariyer hedefleri için doğru kurum arıyoruz öğrenciler okulların geniş veritabanı arayarak başlamalıdır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.