Keystone logo

142 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (142)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim

Birçok öğrenci rekabetçi bir alanda beceri düzeyi yüksek kazanmak için İletişimde lisans sürdürmeye karar. Bu ileri derecede iş iletişimi araştırma ve sunum üstün bir beceri seti ile ilişkilidir.

İletişimde bir MA nedir? İletişim Sanatları Bir Usta yazma ve beceri sunulması, öğrencilere ileri düzeyde araştırma sağlayan bir lisans derecesi. Öğrenciler genellikle kendi kariyerlerine akademik deneyimlerini geçerli olacak kurs konuların geniş bir yelpazede dayalı konuları araştırmak olacaktır. Öğrenciler veri toplamak ve yazılı olarak ve kamu konuşma olarak uygulanabilir sonuçlar sunmak için en iyi yöntemlerini öğrenmek. Eğitim öğrencileri, bu derecesini elde iş ilişkileri çeşitli pozisyonlarda onları hazırlanıyor sürecinde alırsınız.

Bu strateji, örgütsel davranış ve bilgi teknolojileri gibi dersler öğrencinin kariyer çıkarları bağlı olarak konsantrasyon çeşitli alanları sunuyoruz. Araştırma, malzeme organizasyonu ve ders konuya yönelik olarak hazırlanmış yöntemlerini kullanabilirsiniz sonuçlarının sunumu ve ilgili kariyer yörünge sayesinde, öğrenciler kurumsal iletişim alanlarında akranlarının üst sıralarda yerleştirir uzmanlığını geliştirmek.

Bu ileri derecede doğru ders tamamlamak için gereken zaman uzunluğu bireysel programların farklı gereksinimlerine göre ve sonuç olarak maliyet kurumlar arasında değişir değişir. Aday öğrenciler programı tamamlamak için gerekli zaman ve harç maliyetinin net bir görüş almak için her kurum ile kontrol etmelisiniz.

Kazanılan bilgi ve deneyim pazarlama gibi idari haberleşme alanlarında, halkla ilişkiler ve örgütsel iletişimin çeşitli alakalı. Öğrenciler organizasyon için kamu sözcüsü olma, şirketler için halkla ilişkiler girmek için kendi derece kullanın. Onlar soruları canlı medya, veya zanaat bilgi bültenleri cevap yazmak ya da sorularınız için mevcut tepkiler olabilir. Pazarlama fırsatları da iletişim becerilerini kullanmak; Öğrenciler mesajları oluşturmak için kendi araştırma ve sunum becerilerini kullanmak. Yanı sıra, etkili örgütler içinde pozisyonlarında gerekli mesajların iletilmesi.

&nbsp

Aday öğrenciler okulların geniş veritabanı arayarak onların diploması ve kurs, konumu karşılaştırmak ve onların ihtiyaçlarını ve kariyer hedeflerine maliyet doğru kurumu bulabilirsiniz.Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.