Keystone logo

39 Yüksek Lisans programlar içinde Kültürlerarası çalışmalar 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Kültür Çalışmaları
  • Kültürlerarası çalışmalar
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (39)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Kültürlerarası çalışmalar

Kişisel ve mesleki eğitime devam etmek isteyen bireyler için, Kültürlerarası Sanat Çalışmaları Master rekabetçi bir pazarda gelişmiş istihdam olanakları, kişisel büyüme ve artan iş becerileri sunan harika bir seçim olabilir.

Yani Kültürlerarası Çalışmalar MA nedir? Bu gelişmiş lisans programı öğrencileri, diğer kültürler hakkında bilgi ve bizim kültürel çeşitlilik dünyayı etkileyen çeşitli sosyolojik ve antropolojik sorunları anlamamıza yardımcı olur. Onlar küresel bağlamda etik, teoloji ve siyaset tartışmak gibi Öğrenciler dünya görüşünü genişletmek için fırsat verilir. Daha sonra, işe öğretmek ve kültürel ortamlarda çeşitli hizmet etmeye hazır olduklarını, böylece mezunları da, kültürel duyarlılık, saha araştırma yöntemleri ve insani çalışmalarda dersleri öğretilir.

Genişleyen küresel ekonomi ile, kültürlerarası çalışmalarda yüksek lisans derecesi ile mezun yüksek talep.Mezunları nedeniyle farklı kültürel anlayış ve mesleki eğitime bir rekabet avantajı ile işgücü girerken bu ileri derecede derece faydalıdır.

Kültürlerarası Çalışmalar Master Kazanç bir yıldan üç yıla kadar sürebilir ve maliyet kurum ve özel öğretim oranları ve ücretleri bağlı olarak değişebilir. Her okulun farklı olduğundan, öğrenciler öğrenim masrafları ve diğer olası ücretler hakkında kesin bilgi almak için doğrudan okulla irtibata teşvik edilmektedir.

Kültürlerarası Çalışmalar Master ile mezun de kamu kuruluşları, özel kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve meslek bakanlıklarda iş gücüne katılmak üzere donatılmıştır. Mezunlar ayrıca sosyal çalışmacı, gümrük uzmanları, gibi ve halkla ilişkiler pozisyonlarda istihdam edilmektedir. Ayrıca, mezunlar uluslararası kolej ve üniversitelerde ders seçebilir, ya da çeşitli medya kuruluşları için uluslararası bir muhabir olabilir.

Eğer kültürlerarası çalışmalarda da yüksek lisans derecesini elde ilgilenen varsa, bir online lisans programı yoğun programına rağmen evde derecesi kazanmak için bir yol sunabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.