Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 14 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar  (Yüksek Lisans) içinde Müzik Performansı 2024

14 Yüksek Lisans programlar içinde Müzik Performansı 2024

genel bakış

Yüksek lisans lisansüstü program boyunca öğrenim belirli bir alanda ustalık göstermiştir kişilere verilir. Sanat MA, veya Master, tipik olarak tarih, edebiyat, felsefe, kültürel çalışmalar ve sanat gibi bir beşeri tabanı olan bireylerde, odaklanır.

Müzik Performans MA nedir? Bu programlardan bazıları orkestralar ve bantları, tarih ve caz etkisi, ya da belirli bir enstrüman beceri geliştirme yapılması, izleyicilerin nesil, yenilikçi uygulama yöntemlerinin geliştirilmesi odaklanmak. Bireysel sınıflar genellikle Tarihi Müzik, Etnomüzikoloji, Yayın Müzikoloji, Kompozisyon, Medya Besteleme Müzik, veya Kültürlerarası Müzik gibi başlıklar var. Öğrenciler çalışmaları tez, değerlendirilen portföy ya da büyük yaratıcı projede sonuçlanacak bulabilirsiniz.

Öğrenciler kendi alanında gelişmekte erişim ve devam eden araştırma yarar.Bunlar yerel ve ünlü hem de çok yetenekli öğretim üyeleri ve sanatçılar, erişimi vardır. Öğrenciler odak seçtikleri yol boyunca ilerleme olarak onları çok yönlü bırakarak, ilgi çok daha geniş bir alana maruz olurken müzik ifade, kendi seçtiği alanlarını geliştirmek edebiliyoruz.

öğrenim masrafları ve ücretleri öğrenme bu merkezler birden ülkeye yayılmış olan, özellikle sonraki bir okul veya kuruma bir hayli değişebilir. Maliyetleri ile ilgili özel bilgiler için, doğrudan okulları başvurun.

Bu Yüksek Lisans programı mezunları orkestraları ve bantlar, müzik editörleri ve program geliştiriciler medya, solistler, üyeleri müzik öğretmenleri, sanatçıları, iletkenler, müzik araştırmacıları, profesyoneller olmak hazırız. İş fırsatları film endüstrisinin içinde bulunabilir, multimedya şirketleri, müzeler okul ve konservatuarlar sanat ve müzik işyerlerinde, yöneticiler, iş sektöründe ve eğlence endüstrisi içinde.

Bu fırsatlar size davet görünüyor ise, mevcut okul seçeneklerden bazıları daha yakından bakmak. En uygun görünen bu seçenekleri bulmak ve sonra daha fazla bilgi için kurşun formları doldurmak için listeleme programı kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Müzik Performansı
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı