Keystone logo

38 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Medya ve İletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Medya
  • Medya ve İletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Medya ve İletişim

Teknoloji geliştikçe, bu nedenle insan iletişimi yapar. Aslında, 2014 Ocak itibariyle, Amerikalı yetişkinlerin yüzde 90'ından fazlası bir cep telefonu var. Yüzde 40'ından fazlası bir tablet bilgisayar sahibi. Facebook kullanan bir milyardan fazla insan var. Peki bu ne anlama geliyor? Bu ne insanların her gün anlamaya Medya ve İletişim çalışmalarında Sanatlar Yüksek Lisansı'nı getting. Onlar araştırma, analiz ve iletişim teorisi de dahil olmak üzere, toplumdaki iletişim ve etkileşimleri çalışmak.

Medya ve İletişim alanında yüksek lisans nedir? Bu tür teorik ve uygulamalı kurs ile televizyon istasyonu müdürü, kamu bilgi memuru, araştırma analisti, veya proje müdürü olarak kariyer için hazırlar Sanatlar derece Master var. Tipik çekirdek kurs gazetecilik, iş yazma ve sözel iletişimi içerir. Genellikle, öğrencilerin ilgi belirli bir alana odaklanmak için seçin.

Onların kariyerlerini ve arazi yönetimi rolleri ilerletmek istiyorum çünkü öğrenciler genellikle Medya ve İletişim alanında yüksek lisans alırsınız. Onlar karmaşık istatistik kavramları ve daha iyi bunları yaparken, teori ve analiz öğreneceksiniz.

Medya ve İletişim alanında yüksek lisans almanın maliyeti bir öğrenci seçtiği kurum bağlıdır. Ayrıca program ve derslerin yerde harcanan zamanın uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

Medya ve İletişim Sanatlar Master aldıktan İnsanlar genellikle gazetecilik, pazarlama, ya da kamu bilgiler gibi alanlarda iş olsun. Onlar, belediye başkanları için, basın konferanslarında konuşan üniversitede gazetecilik etik dersleri veya mevzuat değişiklikleri hakkında ayrıntılı gazete hikayeler yazmaya görülebilir.Medya ve İletişim alanında yüksek lisans olması kitleleri ile iletişim gerektiren birçok farklı kariyer büyük fırsatlar ve yönetim rolleri için izin verir. Bu basın ile iletişimde büyük bir şirket, kamu politikası değişikliği için iyilik kazanmaya çalışıyor yüksek rütbeli hükümet yetkilileri arasında olabilir.

Her yıl, daha fazla öğrenci çevrimiçi onların derece kazanmak için tercih ediyor. Online kurslar aileleri ve diğer işlere eğitimlerini planlamak için ihtiyaç meşgul insanlar için gerçekten iyi çalışır.

Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.