Keystone logo

10 Yüksek Lisans programlar içinde Moda Moda Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Moda
 • Moda Pazarlama
Çalışma alanları
 • Moda (10)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Moda Moda Pazarlama

  Bir yüksek lisans veya Lisans, akademik çalışma bir veya iki yıl sonra verilir lisans derecesi. Bazı programlar araştırma veya mezuniyet için bir tez projesi gerektirir. MA programı genellikle kendi seçtikleri konuya daha derin ya da daha odaklanmış bir görünüm ile beşeri öğrencilere sunmaktadır.

  Moda Pazarlama alanında yüksek lisans nedir? Bu master programı moda pazarlama veya pazarlama ve markalaşma veya perakende ve lüks yönetimi konusunda daha spesifik odak geniş bir odak olabilir. Program kapsamında Konular moda, marka, görsel mağazacılık, pazarlama iletişimi tarihini, kurumsal sosyal sorumluluk, marka yönetimi analizi, moda kavramlarının geliştirilmesi ve moda trendleri analizini içerir.

  Öğrenciler yüksek profilli konuşmacılar ile hub, atölye çalışmaları, işbirlikçi deneyimleri ve seminerler moda misafir konuşmacılar ve aktif profesyoneller, eğitim gezileri ile ilişkilendirerek yarar.Onlar da programın tamamlanmasından sonra üzerine çizmek için önemli ağları geliştirmek için bekleyebilirsiniz.

  Moda Pazarlama alanında yüksek lisans öğrenim ve ilgili masraflar ülkeye okul ve ülkeye okuldan bir hayli değişebilir. Bu doğru bilgi almak için tek tek okulları ile temasa önemlidir.

  Bu alanda yetenekli profesyoneller için çağrı harika. Programın mezunları genellikle kendi işlerini oluşturmak veya daha fazla eğitim sürdürmeye devam. İşler moda perakende ve tasarım endüstrileri, ürün geliştirme, trend tahmin ve Internet perakende alanlarda mevcuttur. İş başlıkları tasarım yönetmenleri, moda danışmanları, marka yöneticileri, moda girişimcileri ve danışmanları vardır. Onlar eğitimcilere kendileri moda iş yönetimi sektöründe çalışmak veya olmayı tercih edebilir.

  Program listesinde seçeneklerini gözden geçirmelidir bu programlardan birinde kayıt ilgilenen herkes.Bu sizi tarif ederse, sizin için en heyecan verici görünüyor programlar hakkında daha fazla bilgi almak için kurşun formları kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.