Keystone logo

6 Yüksek Lisans programlar içinde Modern Diller 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Beşeri Bilimler
 • Dil Çalışmaları
 • Modern Diller
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (6)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Modern Diller

  Bir Master of Arts programı öğrencilere derinlemesine bir liberal sanat çalışması yapma şansı sunar, bu da araştırma sonuçlarının, mezuniyetin ve (genellikle) kariyer fırsatlarının artmasına neden olur. Bir MA genellikle iki tam zamanlı çalışma yılı gerektirir ve kabul edilmek için lisans derecesini tamamlamış olmanız gerekir.

  Peki, Modern Dillerdeki bir MA nedir? Bu programlarda, benzer bölgelerde birden fazla dil çalışacaksınız. Batı ve Avrupa dillerini, Doğu dillerini ve hatta bunlardan daha spesifik bölgeleri öğrenebilirsiniz. Tarihsel kaymalar, söz konusu kültürün dil tarihini büyük ölçüde etkilediğinden, çağlar boyunca dilbilim, edebiyat ve tarih dersleri alabilirsiniz. Ayrıca, belirli dillerde uzmanlığınızı zenginleştirmek için dilbilgisi ve sözdiziminde özel dersler de alabilirsiniz.

  Derinlemesine dil kursları nedeniyle, çeşitli kültürel bağlamlarda yararlı çeşitli dillerde gelişmiş konuşma yetkinliği geliştirebilirsiniz. Ayrıca, kültürel yeterliliği arttırır ve eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirirsiniz, bu da gerçek anlamadan karar alma sürecine kadar her şeyle yardımcı olur.

  Bir Master of Arts'ın tam dersi, okula gitmeyi seçtiğiniz yere bağlı olarak değişir. Detaylı finansal bilgi için danışmanınıza başvurun.

  Modern Diller Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra sık sık kariyer yapmak bir dil öğretmeni ve çevirmen olarak yer alır. Bu çalışma alanı, aynı zamanda birden çok bölgeye yazar ve konuşmacı olmak isteyenler için mükemmel bir eğitimdir. Uluslararası ilişkiler ve insan hakları kariyerine ilgi duyan öğrenciler de bu çalışma alanından büyük ölçüde faydalanabilir. Dilbilimciler ve tarihçiler olarak kariyer, modern bir dil programı için gerekli şartları tamamladıktan sonra mükemmel seçenekler.

  İster kampüsteki derslere katılmayı isterse de çevrimiçi eğitiminizi tamamlayın, MA'nızı tüm dünyada Modern Diller bölümünde tamamlamanız için birçok seçenek vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.