Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 8 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar  (Yüksek Lisans) içinde Muhasebe 2023

8 Yüksek Lisans programlar içinde Muhasebe 2023

genel bakış

Seçebilirsiniz matematik ya da iş bir lisans derecesine sahip öğrenciler Muhasebe programı Master tamamlayarak kendi kariyer eğitimlerine odaklanmak. Onlar mezun ettik kez onlar kendi kariyerine başlamak böylece daha çok çalışmanın alt seviyelerde daha bir usta 'ın programı gerçek dünya bilgi ve deneyime sahip öğrencileri hazırlayabilirsiniz.

Yani Muhasebe MA nedir? Teknik olarak, matematik bir alt kategori ama matematik iş buluştuğu aslında nerede. En temel düzeyde, muhasebe müdürleri, hissedarları, IRS ve diğerleri için bir iş hakkında bilgi iletişim uygulamasıdır. Aynı zamanda hassas ve doğruluğu hayati becerileri bir teknik iş olarak kabul edilir. Gerekli matematik becerilerine ek olarak, bu alandaki programlar genellikle işin parçası olan raporlama standartları, iş etiği ve diğer sorumlulukları ile öğrencileri hazırlamak için hizmet vermektedir.

Muhasebe öğrenciler çok uygun ve önemli kariyer için hazırlık yararlanabilir. Bunlar ağır sık ​​bir tatmin iş ne mezun olduktan sonra dayanıyordu olabilir. Ayrıca, öğrencilerin daha geleneksel iş majör rekabet etmek zorunda kalmadan bir iş okul erişmek olabilir.

Muhasebe lisans kazanç ile ilgili giderler programdan programa değişir. Üniversite ve program seçtiğiniz yanı sıra programın süresi maliyetlerini etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Seçeneklerini araştırma ve bir taahhüt yapmadan önce düşünüyorsanız herhangi bir okulun kayıt kabul bürosuna başvurun.

Orada mezunları için çok iş çeşitli genellikle değil, ama muhasebeciler için talep oldukça yüksektir. Neredeyse dünyadaki her şirketin muhasebeciler profesyonel bir ekip için bir ihtiyaç vardır, bu nedenle bu alandaki işler genellikle bol.Varolan bir şirket için çalışan yanı sıra, bağımsız çalışma ve bireylere muhasebe hizmetleri sunmak mümkündür.

Bir muhasebeci olmak için eğitim başlamaya hazır iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi için bir arama ile başlar.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Muhasebe
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı