Keystone logo

30 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Orta Doğu çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Orta Doğu çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (30)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları Orta Doğu çalışmaları

Sanat derecesi Bir Usta onlara, bir lisansüstü derecesi elde onların bilgi tabanı ve iş becerilerini genişletmek ve rekabetçi iş piyasasında bir avantaj elde etmek sağlayan herhangi bir öğrenci için mükemmel bir seçimdir. Ortadoğu odaklı bir çalışma tüm kurs içeren bir lisans derecesi için kullanılabilir çalışmanın çok farklı alanlarda vardır. Yani Ortadoğu çalışmalarında MA nedir?

&nbsp

Ortadoğu çalışmalarda bir master derecesi genellikle Batı Asya ve Kuzey Afrika odaklanmaktadır. Çalışmanın Böyle bir ders genellikle siyaset, ekonomi, tarih, kültür ve Ortadoğu'nun uluslararası ilişkiler gibi konular ele alınacaktır. Programlar, dünyanın geri kalanı ile bölgenin karşılaştığı çeşitli sorunlar, olası çözümleri ve bağlantıları hakkında öğretmektir. Bu programlar da sık sık dini çalışmalar, medya dersleri, iş kursları, ya da askeri çalışmalar özelliği olabilir.

&nbsp

Orta Doğu incelenmesi, ilk bir ve en önemlisi birçok avantajı olan bir iş bulmak için geliştirilmiş yeteneğidir. Bir master derecesi de bireyin eleştirel düşünme gibi problem çözme becerilerini geliştirmek.

&nbsp

Ortadoğu çalışmaları alanında yüksek lisans derecesine sahip olanlar için birçok potansiyel kariyer vardır. Uluslararası ilişkilerde birçok farklı soru Ortadoğu dahil beri biri önde alan hükümetin dış politika üzerinde çalışıyor içinde. İşler yabancı işletmeler veya kar amacı gütmeyen gruplar için çalışan özel sektör de mevcuttur. Gazetecilik Ortadoğu çalışmaları için bir başka mükemmel alan sürdürmeye mezunları olduğunu.

&nbsp

Ortadoğu çalışmalarda ileri derecede maliyet çalışmasında bireysel bir program, okul, ve ülkeye bağlı olarak, büyük ölçüde değişebilir.Bu potansiyel öğrencilerin iyi bir mali uyum sağlamak amacıyla dikkatle seçeneklerini gözden önemlidir.

&nbsp

Eğer Orta Doğu çalışmalarında yüksek lisans peşinde ilgilenen iseniz, o zaman bugün çevrimiçi aramaya başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.