Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 8 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar  (Yüksek Lisans) içinde Resim 2023

8 Yüksek Lisans programlar içinde Resim 2023

genel bakış

Bir resim bin kelimeye bedeldir ise, resim Arts (MA) Master değer ne hayal. Boyama düşüncesi ve önemlilik birleşimidir. Bu, anlamlı, güçlü ve beklenmedik görüntülere fikirlerinizi dönüştürme sanatıdır. Resim kalitesi hakkında fikir edinmek ve biliş, psikoloji ve hayal deneysel algı kazanmak isteyen öğrenciler resim master 'ın programı düşünmelisiniz.

Resim alanında yüksek lisans nedir? Bu program kendi algı sürekli bugün 'ın toplumda nasıl değiştiğini ne sanat çevreleyen malzeme ve fikirler üzerinde durulacaktır. Bu kurslar, bu sürekli değişen dünyaya kapsamlı bir bakış sunmak ve onların sanatsal ifadeler yoluyla öğrencilere yolculuğa bir fırsat verecektir. kurslar kurum dayalı, ancak bazı sınıflar sanat ve tasarım tekstil, seramik ve cam, özgün baskı, heykel döküm ve kritik yazma içerebilir sunulan değişir.

Master 'ın programına katılmak için seçen öğrenciler-yansıtan kendine ve kendi emellerini gerçekleştirmek için yeteneği dahil olmak üzere becerileri çeşitli yararlanabilir. Kendini yansıtma fikri öğrencileri 'güven hızlandırmak ve onlara sanat endüstrisi içinde başarılı olmak için gerekli becerileri verebilir seminerler ve konferanslar yoluyla zenginleştirilmiştir. Öğrenciler ayrıca, çağdaş resim şekil malzemeleri ve yöntemleri incelemek uygulama modelleri aralığı keşfetmek ve çağdaş sanatta temel sorunları tespit edebilmek mümkün olacak.

Programın maliyeti kurum ve okul bulunduğu ülkeye bağlıdır. Farklı dersler ve uzmanlık da her kurumda sunulmaktadır. İlgilenen öğrencilerin belli kayıt ücretleri ve kurs bilgi için doğrudan okulla irtibata teşvik edilmektedir.

Birçok mezun, kendi stüdyolarını kurmak veya uluslararası buralarda ve burslar veya komisyonlar mezun sonrası kazanç.Mezunlar başarılı bir kariyer bulmak ve yaratıcı endüstriler içinde veya başka bir yerde sanatçılar son derece değerli olan sanat bir itibar inşa etmek gerekli becerilere sahip olacaktır.

Birçok kurum, tam zamanlı ve daha fazla esneklik için kurslar için part-time seçeneği hem de sunuyoruz. Çevrimiçi dersler de birçok okulda sunulmaktadır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • Güzel Sanatlar
  • Resim
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı