Keystone logo

143 Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • Sanat
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (143)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat

Hemen hemen herkes günlük bazda bina ve tasarım öğeleri karşılaşır. Mimarinin devam çalışma bir sonraki seviyeye kendi tasarım yeteneklerini almak isteyenler için gereklidir.

Eski bir meslek olarak, mimarlar vizyon ve ulusların inşaatçılar olarak saygı edildi. Bugün, mimarlar kent merkezleri, binalar ve topluluklar tasarımında en önemli katılımcılarından bazıları hala. Kentsel peyzaj ve bina tasarımı mimarlık alanında hem de dört yıllık ve lisansüstü eğitim programlarının odakları vardır. Lisansüstü çalışmalar, bir sanat ve bilim olarak felsefe, tarih ve mimari geleceği ile ilgili eski defterleri.

Eğer "Mimarlıkta lisans nedir?" Cevabını biliyor olsa hala faydaları bu ileri derecede pursing için ne merak ediyor olabilirsiniz.Kentsel gelişim, bölgesel planlama ve peyzaj mimarlığı gibi yapılarda ek bilgisi gerektiren iş epeyce alanları vardır. Bu alanda bir yüksek lisans bir coveted pozisyon için bir aday daha pazarlanabilir yapabilirsiniz.

Mimarlık lisans alma maliyeti size lisans düzeyinde dersleri almak yere bağlı olarak farklı. Doğru bir toplam tahmini ve by-dönem maliyetleri almak için, ilgilendiğiniz okulların kayıt bürosuna ile konuşuyoruz. Mimari Yüksek Lisans derecelerine dahil olmak üzere gelişmiş derece, pursing zaman online programlar fiyatlandırma ve seçim daha fazla çeşitlilik sağlar.

Mimarlıkta Lisans derecesi birçok istihdam kapılarını açacak olsa, bir master derecesi sahiplerine daha fazla fırsat boşuna olacaktır.Olası kariyer bazıları, bir mimarlık firmasını yöneten belediye bahçeleri tasarımı ve cesur yeni binalar tarihsel tasarım ilkeleri uygulayarak içerir.

Yüksek lisans çalışması sırasında, kayıtlı olmak için, bir ilk kişisel gereksinimleri için iyi bir maç bir okul bulmak gerekir. Sen mimari bilgi tabanına katacak ve bir profesyonel olarak istihdam artırmaya yardımcı olacaktır kavramları öğretmek, ilgili okullar için çevrimiçi görünebilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.