Keystone logo

37 Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat Sanat Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • Sanat
  • Sanat Yönetimi
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (37)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat Sanat Yönetimi

MA Sanat derecesi Master öğrencilere verilen disiplin içinde derinlemesine bilgi ve deneyim kazanmak için bir fırsat tanıyor çalışmanın yoğun yoludur. Bir MA ile mezun genellikle kendi çalışma alanında üst düzey kariyer için iyi nitelikli.

Öğrenciler lisansüstü okulda sürdürmeye seçebilirsiniz çalışmanın Böyle bir alan sanat yönetimi. Sanat Yönetimi alanında yüksek lisans nedir? Onlar profesyonel toplamak ve sanat korumak için umut çünkü üniversiteden mezun ve güzel sanatlara ilgi keşfettikten sonra, birçok öğrencinin sanat yönetimi lisans programlarına kayıt için seçin. Bu programların ders diğerleri toplumda rol oynadığı sanat vurgulamak ise büyük bir anlaşma bazı okullar, küratörlük üzerine özellikle odaklanmak değişebilir. Bu programlar bağış toplama becerilerini oluşturmak için öğrencileri teşvik ve sık sık toplum içinde sanat takdir desteklemek için çabalarına katılmaya öğrencilerin gerektirir.

Belki de bu derece en önemli avantajı mezunları için mevcut sevindirici iş umutları olduğunu. Bir sanat için bir tutku ve onun korunması ile öğrenciler için, sanat yönetimi mezunu kuşaklar için korunması sanat uğruna kullanmak üzere kendi becerilerini koymak için izin veren bir özellikle ödüllendirici bir alandır.

mevcut Sanat Yönetimi programlarında çeşitli MA farklı maliyetlere sahip. Bir program 'ın öğrenim okulun yere ve büyüklüğüne kısmen bağlıdır. Programın 'ın maliyeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için doğrudan her okulun kayıt kabul ofisine başvurun.

Sanat Yönetimi alanında yüksek lisans ile, mezunlar sanat müzeleri küratörleri veya yönetim olarak çalışmaya devam edebilir, ya da sanat yönetimi ve bakım ile ilgili diğer pozisyonlarda bir dizi doldurabilirsiniz. Sanat yönetimi, bir 'ın yeteneği kiralanabilir için yüksek lisans farkı büyük bir anlaşma yapmak hangi bir alanda iyi bir örnektir.İşverenler MA gösterebilen bütün bunlar bu alanda, kanıtlanmış tecrübesi ve bilgi birikimi ile bireylere sanat yönetimi sorumluluklarını emanet arıyoruz.

Sonuçta, Sanat Yönetimi dalında yüksek alanına girmesini ilgilenen mezunları için çalışma ödüllendirici bir yol olabilir. Şu anda mevcut programlar hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi varsa, okul, bizim aranabilir liste başlamanıza yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.