Keystone logo

112 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Sosyal Hizmet 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Sosyal Hizmet
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (112)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Sosyal Hizmet

Sosyal hizmet uzmanları dünya çapında üniversiteler ile Sosyal Hizmetler alanında yüksek lisansını aldıktan sonra bunu yapabilirsiniz olarak çalışmak isteyen bireyler. Bu ileri derecede olan, olanakları toplumsal sorunların çözümünde ödüllendirici bir kariyer sahibi olmak için çarpın.

Bunu yapmak için birçok danışmanlık erkeklerde, kadınlarda ilgilenen indviduals ve çocuk ileri derecede kazanç düşünmek. Onlar, "Sosyal Çalışma bir MA nedir?", Sorgulamak Bu öğrencilerin danışman olmaya hazırlar lisansüstü düzeyinde diploma. Mezunlar madde bağımlılığı zorlukları, zihinsel veya davranışsal sağlık sorunları, ya da ilişki sorunları ile hasta danışmanlığında kimlik kazanırlar. Usta Sosyal Çalışma kurs Sanatlar eller pratik çalışmaları ile teorileri, psikoloji, ve problem çözme teknikleri, akademik çalışma birleştirir. Uygulamalı Stajlar klinikler, okullar, veya toplum örgütlerinde staj içerebilir.

Sosyal Çalışma Yüksek Lisans bir danışman olmak için giriş seviyesi sertifikasyon. Bu master derecesi ile, bireyin avukatı gençler, çocuklar, ya da yetişkinler için lisanslı olabilir. Bu MA danışmanlığında ödüllendirici bir kariyer için bilet.

Sosyal Çalışmalar lisans elde etmek için maliyet. Bireysel kaydolur programa bağlı olarak değişir dünyada düşük ikamet seçeneği vardır-kişi, çevrimiçi ve. Bu mevcut ücret yapıları hakkında bilgi edinmek için istenen akademisi ile iletişime akıllıca olacaktır.

Bireysel Sosyal Çalışma bir MA ile mezun olduktan sonra, o başkalarına yardım kariyer yapmaya olabilir. Bu derece, okul sosyal hizmet uzmanı, aile danışmanı, madde bağımlılığı işçi, toplum kolej öğretim, barış işçi, ya da bir evsiz ya da aile içi şiddet barınak yönetici olarak özel sektörde ve kamu sektöründe pozisyonları, kapılarını açıyor.Bu kimlik kazandık mezunları almak için birden fazla istihdam yolları vardır.

Karmaşık yaşam zorlukları ile mücadele erkek, kadın ve / veya çocuklara yardımcı olmak amacıyla hayatını adamak istiyorsanız,. Sosyal Hizmetler alanında yüksek lisans kazanarak Bunu yapmak için aşağıdaki programı ve temas doğrudan kabul ofis için ara verebilir kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okul.