Keystone logo

49 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik TESOL 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • TESOL
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (49)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik TESOL

Kendi yükseköğretim takipçiliği çeşitli arayan öğrenciler için, Arts derecesi Master ideal bir seçenek olabilir. Tipik MA odaklar tarih, teoloji, iletişim ve sosyal bilimler gibi çeşitli konuları içerebilir. Sonuç olarak, onların MAs kazanç olanlar, mezun olduktan sonra kariyer seçenekleri çeşitli için sabırsızlanıyoruz.

TESOL (Diğer dilleri konuşanlar için İngilizce öğretiminde) bir MA bir derece ödüllendirici bir akademik uğraş olabilir. Bu derece İngilizce konuşan, daha az yaygın bir olaydır günlük iletişim kaynağı, yanı sıra örnekleri olarak İngilizce öğretimi gerektirir. Araştırma ve deneyimsel öğrenme, TESOL derece pratik öğrencilerin bir karışımını kullanarak kendi takipçiliği için kapsamlı bir yaklaşım kullanmak için talimat vardır.

Onların çalışmalarına geldiğinde TESOL gelişmiş bir derecesi amaç gerçek anlamda öğrencilere aşılamak olabilir.Nedeniyle kurs doğası, mezunlar dünyanın her yerinde fırsat için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca, TESOL eğitmenler ve öğretim ile görevli kime bu ikisi arasında bir topluluk duygusu beslemek derece.

Öğrenim ücretleri dikkate alındığında, TESOL kişinin derecesini kazanma maliyeti büyük bir dalgalanma. Kurumun türüne bağlı olarak ve nerede, bazı derece diğerlerine göre daha yüksek öğrenim tabi olabilir.

TESOL bir derecesine sahip olanlar birçok heyecan verici kariyer fırsatları için sabırsızlanıyoruz. Geleneksel akademik ortamı dışında, birçok şirket ve özel kurumlar TESOL eğitmen ihtiyacı vardır. Uygulama ve araştırma alanlarında yeterli fırsat, yanı sıra diğer birçok kazançlı ve farklı disiplinleri de bulunmaktadır. Bu tür fırsatlar mezunları bir dizi ülkede iş aramak için izin, dünya üzerinde tüm mevcuttur.

TESOL yüksek lisans soruyor olanlar için, çevrimiçi çalışmalar son derece faydalı olabilir. Biz öğrenci her tür ilgi olursa olsun alan için çeşitli seçenekler sunuyoruz yüzden. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.