Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 14 Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar (Yüksek Lisans) içinde Uluslararası Eğitim 2023/2024

14 Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası Eğitim 2023/2024

genel bakış

Sanat derecesi Bir Usta ayrıca bir bireyin eğitim hedeflerine yardımcı yanı sıra kazanç potansiyelini artırabilir. Uluslararası Eğitim Bir Masters ile, mezunlar dünya eğitimcileri karşı karşıya sorunlara somut çözümler oluşturmak için çalışabilir.

Yani Uluslararası Eğitim MA nedir? Keşfetmek ve bu dünyada kızlar için düşük okullaşma oranı gibi zorlu eğitim konularında çözümler geliştirmek bu programda öğrenciler, nasıl su ya da tıbbi malzemeleri temizlemek için küçük bir erişim olduğu yerde uzak ve kırsal bölgelerde etkili sağlık eğitimi sağlamak, ve nasıl dünyanın muhtaç bölgelerinde dezavantajlı öğrencilere iş becerileri ve eğitimi sağlamak. Mezun olduktan sonra, öğrenciler dünya çapında eğitim yüzünü değişen bir taahhütte bulunmak mümkün.

Uluslararası eğitim alanında yüksek lisans derecesi alma gibi etkili liderlik becerilerini geliştirerek ve diğer kültürler ve gümrük için bilgi ve saygı kazanma gibi mezunları için birçok faydası var olabilir. Bir sosyal aracı olarak eğitim kullanarak, birçok öğrenci de dünya çapında öğrenenler önemli beceri ve eğitim edinmelerine yardımcı olabilir.

Maliyet üniversite ve sundukları programın uzunluğuna bağlı olabilir Uluslararası Eğitim Master sürdürmeye. Burslar ve hibeler bu ileri derecede maliyetini azaltmaya yardımcı olmak için mevcut olabilir ve öğrenciler öğrenim ve ücret giderlerinin ayrıntılı listesi için doğrudan potansiyel okula başvurmaları önerilir.

Uluslararası eğitim alanında yüksek lisans derecesi ile, mezunları gibi UNICEF, UNESCO, ya da Barış Kolordu olarak dünya çapında kar amacı gütmeyen kuruluşlar ile çalışan istihdam bulabilirsiniz.Mezunlar ayrıca küresel eğitim sosyal yardım, yurtdışı eğitim programları tanıtmak için kendi toplumları içinde okullarda çalışabilir, ya da uluslararası öğrencilere işe yardımcı olmak. Diğer bireylerin kendi küresel eğitim girişimlerini oluşturmayı tercih edebilir.

Eğitimi teşvik ve ardından şimdi online yüksek lisans derecesi başlatmak, reform yardım ve sizin için dünya çapında temyiz okullaşma geliştirmek için çalışıyoruz edin. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Uluslararası Eğitim
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (14)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı