Keystone logo

33 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Siyaset Bilimi Uluslararası Güvenlik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Uluslararası Güvenlik
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (33)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Siyaset Bilimi Uluslararası Güvenlik

Hükümet ve kamu politikası okuyan ilgilenenler Uluslararası Güvenlik mastırını almak keşfetmek için tercih edebilir. Bu derece analiz ve güncel olaylar ve güvenlik sorunlarını anlamak için hazırlar.

Uluslararası Güvenlik lisans nedir? Bu program modern dünyada ulusal ve küresel güvenlik politikaları, önlemleri ve zorluklar hakkında öğrencilere öğretir. En içerisinde çevresel askeri, sosyal ve demografik faktörler ele alınacaktır. Birçok program sunmak ve hatta araştırma ya da staj gerektirir. Öğrenciler uluslararası güvenliğin öyküsü ve nasıl geçen yüzyıl boyunca değişti öğreneceksiniz. Uluslararası güvenlik bir derece zeka, dış politika, yabancı hizmet ve uluslararası ilişkiler ile ilgili diğer alanlarda bir kariyer için izin verir.

Öğrenciler Uluslararası Güvenlik Master yirmi birinci yüzyılın karmaşık güvenlik sorunlarıyla mücadele etmek için daha büyük bir yeteneği var elde. Güncel olaylar disiplinlerarası bir anlayış ile bu programlardan mezun olanlar, küresel topluluğun karşılaştığı en zor sorunlardan bazılarını çözmek için hazırız. Öğrenciler bunları kıtalararası kariyer çeşitli için cazip umutları yapmak bilgi ve becerileri ile programı tamamlamak.

Uluslararası güvenlik programlarının maliyeti kurumları arasında değişir. Doğrudan daha detaylı mali bilgi verebilir bir okul temas. Çoğu program tamamlamak için yaklaşık iki yıl sürer, ama onlar bir yıldan üç yıla kadar uzanabilir.

Uluslararası Güvenlik lisansını elde bireyler genellikle fırsatları geniş bir yelpazesini kapsar uluslararası ilişkilerde kariyer.Örneğin, bir lisans bir diplomat, politikacı, bir analist, bilgin, veya askeri memur olarak iş bulabilirsiniz. Mezunlar yanı sıra insani ya da hükümet pozisyonlara gidebilir.

&nbsp

Birçok saygın üniversiteler uluslararası güvenlik alanında yüksek lisans derecesini isteyenler için online programlar sunuyoruz. Bu online seçenekler onlar ders alırken çalışıyor veya seyahat edilebilir bireyler için mükemmel. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.