Keystone logo

4 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler Uluslararası İşbirliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Uluslararası İlişkiler
  • Uluslararası İşbirliği
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler Uluslararası İşbirliği

Bir master 'ın derecesi belirli bir alanda daha gelişmiş bir eğitim sağlar. MA dereceleri genellikle beşeri bilimler, beşeri bilimler ve sosyal bilimler verilmiştir. Onlar tamamlamak veya bir doktora yönelik bir adım olarak kullanılacak 1-2 yıl sürer bir terminal derece olabilir.

Uluslararası İşbirliği alanında yüksek lisans nedir? Uluslararası işbirliği ustası 'ın derecesi dünyanın giderek artan küreselleşme gelişen firmaların karşılaştığı önemli sorunlardan birçok çözümler tasarlamak için eğitim ve becerileri öğrencilere sağlar. Bu ülkeler arasında zor ilişkilerin neden olabilir gelişmemiş ülkelerde, politik, ekonomik, ve sosyal gelişmelere ilgili konuları kapsayacaktır. Ayrıca öğrencilerin özellikle başarılı bir çalışma ilişkisi engelleyebilir boşlukları kapatmak için, hükümet ve hükümet dışı hem de ajanları ile çalışmak etkin çözümler oluşturmak için öğrenmenize yardımcı olur.

Uluslararası işbirliği içinde ileri derecede sadece teoriler oluşturmak değil gerekli becerileri geliştirmek değil, aynı zamanda başarılı bir uygulama onları dönüştürmek olacaktır. Ayrıca, problem çözme, eleştirel düşünme, çatışma çözümü ve iletişim de dahil olmak üzere çeşitli durumlarda uygulanabilir birçok temel yaşam becerileri sağlar.

Bir usta 'ın derecesi fiyatı kurumdan kuruma önemli ölçüde değiştirebilir. İlgilenen öğrenciler doğrudan maliyetini öğrenmek için potansiyel programları başvurmanız gerekir.

Uluslararası işbirliği ileri derecede tutan Mezunlar, uluslararası kalkınma çalışan hükümet ya da sivil toplum kuruluşlarıyla çalışmak için gerekli becerilere sahip olacaktır. Ortak işler, yabancı mesele ofislerinde çalışan uluslararası kalkınma ya da kabartma çalışan bir örgüt için bir danışman olarak çalışan ve bir Birleşmiş Milletler kuruluşu ile çalışma bulunmaktadır.Gelişmiş bir derece ile, mezunlar genellikle bu örgütler içinde bir yönetim pozisyonu güvence altına alabilirsiniz.

Dünyada uluslararası işbirliği alanında yüksek lisans sunan birçok üniversite bulunmaktadır. En iyi çıkarları için uygun bir, kariyer hedefleri ve benzersiz bir durum bulmak için, bizim geniş bir veritabanı arama yapabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.