Keystone logo

17 Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Uluslararası İletişim 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
  • Uluslararası İletişim
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim Uluslararası İletişim

Sanat (MA) derecesi Master denilen bir lisansüstü derecesi beşeri alanda olduğu köklü. Öğrenciler böyle bir derece takip güzel sanatlar, felsefe ve sosyal bilimler konsantre. Onların geniş bilgi ile, onlar kendi mevcut veya gelecekteki kariyerleri ile ilgili olarak kendi hedeflerine ulaşmak için edebiliyoruz.

Uluslararası İletişimde bir MA nedir? Bu derece siyaset, pazarlama ve uluslararası ilişkilerde küresel etkileşimin sürekli genişletmektedir çok kültürel peyzajın bir anlayış doğru çalışır. Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika ekonomilerinin birbirlerine ilişkilerini genişletmek gibi, derinlemesine analiz ve kültürler arasında başarılı bir iletişim teşvik etmek için etkili stratejiler için bir ihtiyaç vardır. Bir MA oluşturma ve kültürel projeleri sürdürmek kritik çağdaş kültürel uygulamalara düşünme ve becerileri teşvik eder.Program teori ve pratik çalışma bir arada bulunur, sık sık olacak.

Uluslararası İletişimde lisans küresel ve bölgesel medya unsurları gelişen çeşitli fonksiyonel bir anlayış ile öğrenci donatıyor. Bugünün ortamında, bu tür sosyal medya ve sansür olarak güçlerini kullanarak nasıl farklı kültürlerin ayırt etmek önemlidir. Ticaret, siyaset, sağlık, ve halkla ilişkiler için iletişim etkileri vardır. Bir MA ekip liderliği iş, ya da doğru daha fazla araştırma ve doktora derecesine doğru bir adım olabilir.

Yüksek lisans derecesi maliyeti kurumdan kuruma ve ülkeden ülkeye değişebilir. Belirli bir programın kayıt ücreti ve harç gereksinimleri hakkında bilgi edinmek için, doğrudan okulla irtibata en iyisidir.

Uluslararası İletişimde bir master medya bir dizi kariyer olanakları açılır. Derecesi basın hizmetler, yayıncılık, bilgi hizmetleri, reklam, sanat yönetimi, halkla ilişkiler ve araştırma bir pozisyon için tek hazırlar. Eğitim ve kamu politikası da uluslararası iletişim bir arka plan yarar alanlardır. Genişleyen pazarlar küresel çeşitliliğin inceliklerini güçlü bir duygusu ile bu mezunları için daha fazla fırsatlar sunabilir.

Gelişmiş eğitim bu alanda ilgileniyorsanız, beklemek için hiçbir neden yok. Sizin durumunuza en uygun hangi bulmak amacıyla, içine bakabilirsiniz birçok kurum vardır. Uluslararası programlar çeşitli için kapsamlı bir veritabanı keşfedin. Senin altında programı ve iletişim doğrudan kabul ofis ve kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okul için arayın.