Keystone logo

14 Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası Politika 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Uluslararası Politika
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası Politika

Uluslararası Siyaset Sanatlar Master takip insanlar bir çalışma disiplinlerarası ders alarak sürekli gelişen global arenada interaktif ve bağımlı ilişkiler derin bir anlayış elde edebilirsiniz.

&nbsp

Bir öğrenciyseniz isteyebilir, Uluslararası Siyaset MA nedir? MA hızlı küreselleşme çağında uluslararası ilişkilerin dinamikleri üzerinde duruluyor post-bakalorya derecesi. Çalışmanın bir ders gibi Küresel ve Bölgesel Uluslararası Politika, Dünya Ekonomileri, Silahların Kontrolü, Barışı Koruma ve Çatışma Yönetimi ve Enerji ve İklim Değişikliği Siyaseti gibi sınıfları içerebilir. Bölgesel odak belirli alanlarda Sahra Afrika Terörizm ve Jeopolitik Ortadoğu ve Kuzey Afrika, Güney ve Doğu Asya, Latin Amerika Kalkınma ve Yirmi Birinci Yüzyıl Değişiklikler olabilir.

&nbsp

Uluslararası Politikada bir MA yararları çoktur.Öğrenciler kamu ve özel sektör hem de fırsatlar yaratabilir iletişim, analiz ve yazılı değerli beceriler öğrenmek. Buna ek olarak, meşgul insanlar için bu derece takip muazzam esneklik vardır. On-kampüs ve çevrimiçi dersler Hem en herhangi bir zorlu programınıza uygun mevcuttur.

&nbsp

Bir derece maliyet kurumdan kuruma değişir. öğrenim programları ve giriş ücretleri hakkında bilgi edinmek için en iyi yolu, ilgi programı ile okula başvurmaktır.

&nbsp

Uluslararası politikada derece ile erkekler ve kadınlar açık büyüleyici istihdam bir dünya var. Kariyer yabancı hizmeti içinde inşa edilebilir. Büyükelçilik çalışma muazzam potansiyele sahip bir alandır. Hükümet bu derece doğal bir kariyer yolu gibi görünüyor olsa da, özel sektör de birçok açıklıklar sunuyor.Interantional Siyasetinde Bir MA gazetecilik, hukuk, eğitim, sivil toplum örgütleri ve küresel özel gönüllü kuruluşlar bir kariyer için temel sunabilir.

&nbsp

On-kampüs veya çevrimiçi, Uluslararası Politika alanında yüksek lisans için çalışma programları sunan dünya genelinde okullar vardır. Yeni ve heyecan verici bir kariyer için yolda bugün başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.