Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 18 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) içinde Ürün Tasarımı 2023/2024

18 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Ürün Tasarımı 2023/2024

genel bakış

Bir yüksek lisans bireyler, mevcut kariyerlerinde ilerlemek yardımcı olacak yeni beceriler öğrenmek için harika bir yoldur. Aynı zamanda öğrencilerin lisans düzeyinde geçmiş öğrenimlerine devam ve rekabetçi iş piyasasında kendilerini daha çekici hale getirmek için yardımcı olabilir. Bilim Bir Usta bilim ve mühendislik alanlarında konu alanlarına odaklanmaktadır. Bu rekabetçi alanlara girmek isteyen iş arayanlar genellikle belirli bir alanda becerilerini uzmanlaşmak ve bir master derecesi yapmalarını sağlar tam olarak ne olduğu, değerli gerçek dünya araştırma ve uygulamalı deneyim kadar rafa iyi yapmak.

Sorusuna cevabı "Ürün Tasarımında bir yüksek lisans nedir?" Her gün kullandığınız dünyada çok ürün halkındır. Ürün tasarımcıları sıradan ve son derece uzmanlaşmış hem de kullanıma yönelik öğelerin her türlü olun.Bir yüksek lisans, çekici, kullanışlı ve çevre dostu ürünler yaparken arkasında bilim, ergonomi ve sosyal teori öğretir.

Ürün Tasarımında Bir Yüksek Lisans öğrencileri ders bağımsız araştırma bir kombinasyonu yoluyla ve sınıf içi becerilerini bilemek sağlar. Çalışmanın alanı çok geniş olduğundan, aynı zamanda öğrencilerin öğrenim gördükleri alana uzmanlaşmak için izin yararı sunuyor. Onlar odaklanmak ve ürün tasarımı alanında bir alt kümesi bir uzman olabilir.

Ürün Tasarımında Bir Masters maliyeti katılmak isteyen hangi okula bağlı olarak değişir. Bu zamanın uzunluğu gibi diğer faktörler okuyan ve kaç laboratuar ücretleri de diğer masraflara neden olabilir gereklidir geçirdi.

Ürün Tasarımında MSc farklı alanlarda çeşitli ürünler yapmak en iyi tasarım ve üretim şirketleri ile işler için hazırlar.Tencere, mobilya, fabrika ekipmanları, ve elektronik sadece ürün tasarımcıları ihtiyaç sanayi birkaçıdır.

&nbsp

Öğrencilerin kolayca online Ürün Tasarımında onların MSc almak ve izin dünyada birçok okul bulunmaktadır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Tasarım Çalışmaları
 • Ürün Tasarımı
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (18)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı