Keystone logo

92 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Biyoteknoloji 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yaşam Bilimleri
 • Biyoteknoloji
Çalışma alanları
 • Yaşam Bilimleri (92)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Biyoteknoloji

   Fen veya MSc Bir Efendi bilim, tıp veya mühendislik odaklı bir yüksek lisans derecesi. Biyoteknoloji Yüksek Lisans tasarım ve mühendislik ilkeleriyle birlikte biyoloji ve kimya odaklanarak, bu disiplinlerin iki birleştirir.

   Tam Biyoteknoloji yüksek lisans nedir? Biyoteknolojinin alanı kontrollü süreçleri ve hatta nihai ürünler üretmek için canlı organizmaları kullanan. Bu derece takip Öğrenciler geniş bir konu yelpazesi hakkında bilgi edinmek. Biyolojik tarafta, odaklar genetik, mikrobiyoloji, hücre biyolojisi, biyokimyası ve içerebilir. Tasarım ve mühendislik tarafında, öğrenciler, proses tasarımı ve genetik mühendisliği gibi konularda öğrenebilirsiniz. Bazı programlar da öğrencilerin bu tür sağlık veya gıda üretiminde Biyomühendislik ve biyobilim rolü gibi, bir alt disiplin odaklanmak için izin verir.

   Bu lisans programı, birçok lisans programları değil, geniş bir konu yelpazesini kapsayan tarafından biyoteknoloji kariyer için hazırlar. Gerekli bilgiyi sağlamanın yanı sıra, lisans kurs problem çözme ve çeşitli tasarım ve mühendislik zorluklar üzerine almaya hazırlar eleştirel düşünme becerilerini geliştirir. Fen ve mühendislik işverenler genellikle lisans derecesine sahip adaylar tercih Ek olarak, diplomasını aldıktan istihdam olasılığını artırabilir.

   Yüksek lisans programının maliyeti eğitim kurumu, bölgeye ve ülkeye göre önemli ölçüde değişebilir. Mali makul bir programı bulmak için çeşitli seçenekleri karşılaştırmak gerekir Bilim Master peşinde düşünüyor herkes.

   Biyoteknoloji Yüksek Lisans kazanmıştır Birisi biyomühendislik alanlarında çeşitli araştırma veya geliştirme çalışabilir. Bu ilaç ya da tıbbi tasarım, genetik mühendisliği, biyoyakıt üretimi ve endüstriyel biyoteknoloji sistemlerini içermektedir. Potansiyel işverenler üniversiteler, araştırma kurumları ve özel şirketler yer alıyor.

   &nbsp

   Bugün, Bilim derece bile ileri yüksek lisans ve online elde edilebilir. Çevrimiçi derece yoğun programları veya kişi eğitime erişimi sınırlı olan insanlar için uygun bir seçenek olabilir. Online başvuru süreci akıcı ve potansiyel seçenekleri hakkında öğrenme kolaydır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.