Keystone logo

4 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Ceza Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Hukuk Çalışmaları
  • Cezai Hukuk Çalışmaları
  • Ceza Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Hukuk Çalışmaları Cezai Hukuk Çalışmaları Ceza Hukuku

Yüksek Lisans veya bilim yüksek lisans, onların lisans derecesini tamamladıktan sonra ek bir veya iki yıllık bir programı tamamlayan öğrencilere verilen bir ileri derecede. Bu gelişmiş derecesi genellikle daha fazla çalışma için ya da kariyer için olanaklar açılır. Yüksek lisans derecesi ile mezun daha iyi iş ve ücret ve faydaların daha yüksek seviyelere erişimi olabilir.

Kolluk bir iş düşünürken öğrenciler "Ceza Adalet bir yüksek lisans nedir" ve merak edebilirsiniz "buna değer bu derece takip mi?" Ceza adalet suçları tanımlamak ve yargılamak için kullanılan yasa ve bu kurumları kapsayan geniş bir terimdir , sosyal düzeni korumak suçu önlemek ve adaleti yönetmek için kurulmuştur. Programlar, kriminoloji, yasal konular, uluslararası ceza adaleti, adli tıp, insan hakları ve daha fazla gibi dersler içerebilir.

Tercih işler için rekabet geldiğinde Ceza Adalet programında yüksek lisans tamamlama faydaları daha iyi ücretli işler erişimi ve bir kenar içerir. Ancak, tamamlanma faydaları finansal kazanç ötesine. Mezunlar genellikle modern toplumun karşı karşıya karmaşıklığı daha iyi bir anlayış geliştirmek. Bu anlayış kazanmak gibi, mezunları şefkat ve adalet hem de bu alanda çalışmaya hazırız.

Programın bu tip tamamlanma maliyeti bir okuldan diğerine ve özellikle ülke sınırları dışına farklıdır. En uygun olan programı belirlemek amacıyla, öğrencilerin doğrudan okullara başvurmalısınız.

Ceza Adalet Yüksek Lisans tamamlanmasını takip iş olanakları hukuki ve cezai adalet tayfın yayılır. Pozisyonlar avukat, hâkim veya politika yetkilisi olanlar içerebilir.Bazı mezunlar Kriminologlar, politikacılar, ya da uluslararası politika yapıcıları haline. Yüksek lisans programından mezun ekonomik suç yönetimi alanında veya insan hakları savunucuları olarak çalışmayı tercih edebilir.

&nbsp

Ceza adaleti alanında kariyer düşünen bireyler bu program listeleri bilgileri inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda farklı okul ve programların gözden geçirilmesi ve özel bilgiler elde etmek amacıyla kurşun formu doldurun. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.